Vadi Istanbul Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Vadi istanbula hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul yakınından geçiyor: 41Y, 47F, 47L, 63, 64Ç.

Turkcell vadiye nasıl gidilir?

Turkcell Vadi nerede? Levent ve Maslak’ın hemen yanı başındaki Vadistanbul’da yer alan Turkcell Vadi ‘ye toplu taşıma ile en kolay yoldan, Havaray ile ulaşabilirsiniz. Havaray ile: Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor.

Havaray nereye gidiyor?

Vadistanbul Havaray projesi, Artaş-Aydınlı-Invest-AFK Adi Ortaklığı tarafından, Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasına yapılacak. Proje 750 metre uzunluğunda olacak

Vadi Istanbul AVM metro ile nasıl gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

41Y nereye gidiyor?

41Y (İETT) 41Y otobüs hattının ilk durağı Silahtar olup son durağı Ayazağa / Son Durak Yönü durağıdır. 41Y (Silahtar‎→Ayazağa / Son Durak Yönü), hafta içi çalışıyor.

Havaray ücretsiz mi?

Evyap Holding’e ait arsada, Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul projesi, 2017’nin son aylarında kapılarını açtı. Şu anda Havaray ‘ın ücretsiz olduğunu söyleyen Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt, “Bu hizmeti biz sunuyoruz.

You might be interested:  Ankara Istinaf Mahkemesi Nerede?(Doğru cevap)

Havaray kaç dakika sürüyor?

Açılışı 29 Ekim’de yapılacak. Havaray 4 dakikada bir 250 kişi getirecek ve götürecek. Ayrıca havaray dışında altyapı için 130 milyon lira yatırım yaptık” açıklamasında bulundu.

Turkcell Vadi konserleri nerede yapılıyor?

Turkcell Vadi

  • Vadistanbul, Ayazağa Mahallesi. Cendere Caddesi 1. Apt No:109 İç Kapı No:254.
  • AYAZAĞA / İstanbul.

Vadi istanbul havaray ücretli mi?

Futbol müsabakalarını izlemek isteyen taraftarlar ve daha çok Vadi İstanbul sakinlerinin ulaşımını kolaylaştıracağı düşünülmektedir. Hat açılışından İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne devrine kadar olan 2 aylık sürede ücretsiz olacak. Devir işlemi gerçekleştikten sonra hatta İstanbulkart kullanılarak ulaşım sağlanacak.

Vezneciler metro nereye gidiyor?

Hat Vezneciler bölgesinde tarihi suriçinde başlayarak Fatih ilçesini doğu batı istikametinde geçmekte, Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçelerinden geçerek Mescid-i Selam istasyonunda sonlanmaktadır.

Vadi istanbul un sahibi kim?

Artaş, Evyap ve İnvest ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul Alışveriş Merkezi, toplam 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…

Vadi istanbul havaray çalışıyor mu?

Havaray İle Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

Mecidiyeköy Mall of Istanbul nasil gidilir?

Mecidiyeköy – Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *