Vadi Istanbul Avm Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Vadi istanbul hangi semtte?

İstanbul ‘daki büyük AVMler arasında başat konumda yer alan Vadi İstanbul, Sarıyer’e bağlı Ayazağa bölgesinde Kemerburgaz caddesi üzerinde yer almaktadır.

Vadi istanbul avm hangi markalar var?

Vadiistanbul AVM ‘de hangi markalar yer alıyor?

  • Accerosize.
  • adL.
  • Adidas.
  • Altınyıldız.
  • Atasay.
  • Beko.
  • Bernardo.
  • Bershka.

Vadi istanbul avm hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi Istanbul Avm yakınından geçiyor: 41Y, 47L, 48L.

Vadi Istanbul AVM sahibi kimdir?

Vadistanbul AVM, inşaat sektörünün öncü markalarından Invest İnşaat ve Artaş İnşaat ortaklığı tarafından hayata geçirildi.

Turkcell vadiye nasil gidilir?

Havaray ile Seyrantepe Metrosu’ndan Vadistanbul AVM’ye 3 dakikada erişim sağlanabiliyor. Özel aracı ile Turkcell Vadi ‘ye gelenler içinde TEM otoyolundan bağlanan yeni yollar, trafik telaşı yaşamadan ulaşım imkanını sunuyor.

Havaray ücretsiz mi?

Evyap Holding’e ait arsada, Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul projesi, 2017’nin son aylarında kapılarını açtı. Şu anda Havaray ‘ın ücretsiz olduğunu söyleyen Vadistanbul AVM Genel Müdürü Özgen Özyurt, “Bu hizmeti biz sunuyoruz.

Vadi istanbul kaç mağaza var?

İstanbul ‘un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezleri arasında ilk sıralarda yer almayı hedefleyen ve 14 Eylül 2017 tarihinde kapılarını açan modanın öncü markaları ve dünya lezzetlerini eşsiz bir doğa manzarasında buluşturan Vadistanbul, 270’i aşkın mağazası, eğlence ve sinema alanları ile alışveriş deneyimini

You might be interested:  Istanbul Karta Para Yükleme Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Metrocityde Hangi mağazalar var?

Metrocity AVM Markaları MetroCity Alışveriş Merkezi, eşsiz bir mimari yapının yanı sıra MMM Migros, Decathlon, Boyner (2 kat), Flo, Marks & Spencer, Joker, Teknosa, LCWaikiki, D&R ve Ebebek gibi büyük mağazalar, Starbucks gibi cafeler ve güçlü bir yemek katından oluşmaktadır.

41Y nereye gidiyor?

41Y (İETT) 41Y otobüs hattının ilk durağı Silahtar olup son durağı Ayazağa / Son Durak Yönü durağıdır. 41Y (Silahtar‎→Ayazağa / Son Durak Yönü), hafta içi çalışıyor.

Mecidiyeköy Mall of Istanbul nasil gidilir?

Mecidiyeköy – Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

Havaray nereye gidiyor?

Vadistanbul Havaray projesi, Artaş-Aydınlı-Invest-AFK Adi Ortaklığı tarafından, Sarıyer Cendere Vadisi ve Seyrantepe İstasyonu- TT Arena Stadyumu güzergahı arasına yapılacak. Proje 750 metre uzunluğunda olacak

Vadi istanbul evlerini kim yaptı?

Vadi İstanbul projesi inşaat sektörünün iki dev firması Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat ortaklığında inşa edildi.

Vadi istanbul kaç metrekare?

İnşaat sektörünün önde gelen markalarından Artaş İnşaat ve Invest İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul AVM, 103 bin metrekare alan üzerindeki yerleşimi, 760 metre uzunluğundaki alışveriş caddesi ve Belgrad Ormanı’nın yanı başındaki nefes alan yeme – içme alanlarıyla benzersiz bir konuma sahip.

Vadi Istanbul Avrupa yakasında mı?

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Vadi İstanbul Ayazağa’da yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *