Sabiha Gökçenden Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Sabiha Gökçen Havalimanı‘ndan İstanbul Havalimanı‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı‘na ulaşabilirler.

Sabiha Gökçen istanbul havalimanı arası kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı ile İstanbul Havalimanı ‘na arası tahmini taksi ücreti 220 – 240 TL arasındadır.

Sabiha Gokcen Havalimanindan nerelere servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

  • E3 – Havalimanı – 4.
  • E9 – Havalimanı – Bostancı
  • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
  • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
  • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
  • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Istanbul Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na servis var mı?

İstanbul Havalimanı ‘ ndan Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ na öncelikle HAVAİST Havaalanı Otobüsleri ile rahat ve kolay bir şekilde gidebilir ve yine Havaist Havalimanı otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul Havalimanı ”a kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

You might be interested:  2020 Toki Başvuruları Ne Zaman Istanbul?(Doğru cevap)

Sabihadan Atatürke nasıl gidilir?

Belediye Otobüsü İle Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı Arası Ulaşım

  1. E-3 Hattı Haritada kırmızıyla gösterilen hat sonunda 4.
  2. E-10 Hattı Haritada kahverengi ile gösterilen hat ile Kadıköy’e ulaşır, oradan M4 Metro ile Ayrılık Çeşmesi( Marmaray)–Yenikapı(M1 Metro) ile AHL’ye gidebilirsiniz.

Istanbul Havaş nerelere gidiyor?

Güzergah olarak, Taksim – Beşiktaş – Boğaziçi Köprüsü – Tem Bağlantı Yolu – Sabiha Gökçen Havalimanı istikametinde ilerliyor. Hangi Saatlerde Kalkıyor, 04:15 başlayan seferler 00.45 ‘e kadar her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Sabiha Gökçen’den Esenyurt’a servis var mı?

Her gün Esenyurt ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 4 connections servis yapılır.

Sabiha Gökçen Avrupa yakasından nasıl gidilir?

Avrupa Yakası ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen ‘e ulaşabilirsiniz.

Sabihadan metroya nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Havabüs nereden kalkıyor?

Kadıköy HAVAİST durağı, Kadıköy İskele Meydanı’nda bulunan İETT peronlarında, HAVABÜS otobüslerinin kalktığı yerde bulunmaktadır.

Kadıköy Sabiha Gökçen nasil gidilir?

Kadıköy’den Sabiha Gökçen ‘e Otobüs ile Ulaşım Kadıköy Rıhtım bölgesinden kalkan İETT otobüsleri ile de havalimanına ulaşmak mümkün. E-10 veya E-11 numaralı ekspres otobüs ile yaklaşık 60 dakika içinde Sabiha Gökçen ‘e ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Kadıköy ne kadar sürer?

Havabüs Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri. Güncel havabüs servis saatleri için tıklayın. Sefer süresi ortalama 60 Dakika oluptrafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

You might be interested:  Istanbul Bilgi Üniversitesi Hangi Yakada?(Doğru cevap)

Havaist Taksim Sabiha Gökçen kaç dakika?

Taksim ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havabüs/Havataş Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80-90 dakikadır.

E 3 nereden kalkıyor?

E – 3 otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 00:00’da çalışmaya başlıyor ve 23:15’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Havaist ödemesi nasıl yapılır?

Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *