Marmaris E Nasil Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Günde ortalama 5 uçak seferi düzenlenen Marmaris seyahatleri için seyahat süresi 1 saat 15 dakikadır. Dalaman Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra havalimanındaki Havaş veya yerel servis araçlarıyla, taksiyle ya da araç kiralama ofislerinden araç kiralayarak Marmarise ulaşım sağlanabilmektedir.

Marmaris’e hangi yoldan gidilir?

Marmaris’e aracıyla ulaşmak isteyenler İstanbul yönünde gelecekler İzmir’den sonra Aydın otobanına girerek Marmaris’e ulaşabilirler. İstanbul’dan Marmaris’e ulaşmak için İstanbul-Yalova-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla-Marmaris güzergâhını takip etmek gerekmektedir.

Marmaris’e Nasıl Gidilir Uçakla?

Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

Marmaris hangi havaalanına yakın?

Marmaris ‘e Dalaman Havalimanı üzerinden hava yoluyla, yatlar ve gemiler aracılığıyla deniz yolu ile ulaşabilirsiniz. Turizm bölgesi olduğundan dolayı hemen hemen her yerden özellikle komşu ilçeler Bodrum ve Fethiye’den kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Marmaris Transfer; Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün.

You might be interested:  Bodrum Havalimanından Didim E Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Istanbul muğla hangi yoldan gidilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Marmaris’te görülmesi gereken yerler nerelerdir?

Marmaris Gezilecek Yerler Listesi

  • Marmaris Plajları Güzel plajları sayesinde popüler hale gelen Marmaris ‘ te yüzerek, güneşlenerek ve su sporları yaparak tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.
  • Marmaris Kalesi ve Müzesi.
  • 3. Halıcı Ahmet Urkay Müzesi.
  • İçmeler.
  • Turunç
  • 7. Selimiye.
  • 8. Hisarönü
  • 9. Kleopatra (Sedir) Adası

Istanbul’dan Marmaris’e uçakla nasıl gidilir?

İstanbul ‘ dan Marmaris’e düzenlenen otobüs seferleri ortalama 11 saat sürmektedir. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Marmaris’e yapılacak olan uçak seferlerinde Dalaman Havalimanı tercih edilmelidir. Günde ortalama 5 uçak seferi düzenlenen Marmaris seyahatleri için seyahat süresi 1 saat 15 dakikadır.

Marmaris’e en yakın havalimanı nerede?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

Dalaman Marmaris Havaş kaç TL?

Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş Ücreti 35 TL.

Dalaman Havalimanı Marmaris Selimiye arası kaç km?

Mavi Transfer farkıyla Dalaman ‘dan Selimiye ‘ye transfer süresi yaklaşık olarak 2 saat oluyor. Deneyimli olan şoförlerimiz iki merkez arasındaki 133 km uzaklığı başarılı ve güvenli sürüşleriyle 2 saat içinde tamamlayarak kişilerin gitmeleri gereken yerlere ulaşmasını sağlıyorlar.

Dalaman Havalimanı Marmaris İçmeler arası kaç km?

Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş ve Muttaş shuttle hizmeti veriyor ama sadece Dalaman Havalimanı Marmaris Otogarı arasında. Marmaris otogarı ile İçmeler arası ise 12 km.

You might be interested:  Ankara Medeniyetler Müzesi Nerede?

Dalaman Havaalanı ile Datça arası kaç km?

Sorunuzun cevabı: Dalaman Havalimanı Datça arası 162 Km ‘dir.

Marmaris’e en yakın havaalanı kaç kilometre?

Havayolu ile: Marmaris’e en yakın havaalanı Dalaman Havaalanı ‘dir. Marmaris’e mesafesi yaklaşık 88 kilometredir. Bodrum Milas Havaalani da ikinci alternatif olarak kullanilabilir. Bodrum Milas havaalani ile Marmaris arasi yaklasik 140 km ‘dir.

Dalaman Marmaris Havaş kaç saat?

Havaş otobüsleri ile Dalaman Havalimanı – Marmaris arası yolculuk süresi yaklaşık 1 saat 30 dakikadır.

Dalaman havaalanından Marmaris’e nasıl gidilir?

Dalaman Havaalanı ‘ndan Marmaris’e Havaş Otobüsleri ile transfer mümkün olup Marmaris’e ulaşım yaklaşık 1,5 saat sürmekte. Marmaris’e yurtdışından gelen turistler de aynı zamanda Dalaman Havaalanı ‘nı tercih etmekte. 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *