Istanbul Taşkent Uçuşları Ne Zaman Başlıyor?(En iyi çözüm)

Istanbul Taşkent Uçak Biletleri Kaç Para?

İstanbul – Taşkent Uçak Bileti ₺ 42.244 TL ‘den Başlayan Fiyatlarla | (IST – TAS) – KAYAK.

Sabiha Gökçen’den Özbekistan’a uçak var mı?

İstanbul Sabiha Gökçen – Taşkent seyahati için en az bir aktarma yapmanız gerekiyor çünkü bu rota için direkt uçuş bulunmuyor. En kısa uçuş 8sa. 15dk. sürmektedir.

Özbekistan’a hangi havayolları gidiyor?

Uzbekistan Airways, Türk Hava Yolları, Air Astana, Pegasus Özbekistan uçuşları düzenliyor. Türkiye’den hangi Özbekistan şehirlerine direkt uçuş var?

Istanbul Özbekistan bileti kaç para?

İstanbul – Özbekistan Uçak Bileti ₺ 42.244 TL’den Başlayan Fiyatlarla – KAYAK.

Sabiha Gökçen’den Özbekistan’a uçak bileti ne kadar?

İstanbul Sabiha Gökçen – Özbekistan Uçak Bileti ₺ 24.771 TL’ den Başlayan Fiyatlarla – KAYAK.

Istanbul Özbekistan uçak var mı?

Türkiye’nin sadece İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan aktarmasız yolculuk yapma fırsatı sunan Türk Hava Yolları’ndan Özbekistan uçak biletinizi alabileceğiniz gibi Avrupa’nın birçok kentinden uçuş seferi düzenleyen Uzbekistan Airways’i de tercih edebilirsiniz.

Özbekistan’dan Türkiye’ye uçuş var mı?

Direkt uçuşlar Direkt uçuş süresi yaklaşık olarak 5sa 5dk. Haftanın 4 günü direkt uçuş mevcut – Pzt, Cum, Cmt, Paz. Direkt uçuşlar: Türk Hava Yolları (TK), Uzbekistan Airways (HY).

Istanbuldan Özbekistan uçakla kaç saat?

İstanbul ile Özbekistan Arası Uçakla 4 saat 13 dakika sürmektedir. İstanbul – Özbekistan arasındaki uçuş mesafesi 2962 km dir. 2962 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 4 saat 13 dakika zaman almaktadır.

You might be interested:  Tema Park Istanbul Nerede?

Özbekistan’a gitmek için ne gerekiyor?

Özbekistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport: Özbekistan vizesi başvuru işlemlerinde kullanılan pasaportunuzun vize bitiş tarihinden itibaren en 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir.
  • Vize başvuru formu. Özbekistan vize başvuru formu.
  • Fotoğraf. 2 adet biyometrik fotoğraf.

Türkiye Özbekistan uçak seferleri başladı mı?

TAŞKENT- İSTANBUL -TAŞKENT SEFERLERİ HER GÜN Özbekistan Hava Yolları, 28 Mart’tan itibaryla haftada bir kez Ürgenç- İstanbul -Ürgenç seferlerini başlattı. Havayolunun, Mart 2020’de Kovid-19 salgını nedeniyle askıya aldığı Semerkant- İstanbul seferlerini haftada 3 kez olmak üzere bir yıl aradan sonra yeniden başlatmıştı.

Turkiyeden Özbekistan’a nasil gidilir?

Türkiye’den Özbekistan’a hava yolu, demir yolu veya kara yolu ile gidebilirsiniz. En çok tercih edilen seçenek olan hava yolu ile İstanbul’dan Taşkent, Semerkant ve Fergana şehirlerine Türk Hava Yollar, Lufthansa ve Uzbekistan Airways gibi havayolları ile direkt veya aktarmalı olarak rahatça ulaşabilirsiniz.

Özbekistan Ankara uçakla kaç saat?

Ankara -Taşkent arası uçuş mesafesi toplam 3055 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 3 saat 50 dakika sürüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *