Istanbul Özbekistan Uçak Bileti Ne Kadar?

İstanbul – Özbekistan Popüler Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Havayolu Bilet Fiyatları Günlük Uçak Seferleri Sayısı
Uzbekistan Airways 2089.84 4
Air Astana 2407.17 3
Türk Hava Yolları 3499.46 17
Aeroflot Russian Havayolları 5136.19 3

5

Özbekistan uçak biletleri fiyatı ne kadar?

Özbekistan uçuşu ile ilgili bilgiler. Ucuz Özbekistan uçak bileti mi arıyorsunuz? Önümüzdeki 3 aylık dönemde Ankara Özbekistan 2.796 TL, Antalya Özbekistan 2.647 TL ve İstanbul Özbekistan 2.341 TL.

Istanbul Taşkent uçak bileti ne kadar?

İstanbul Taşkent Ucuz Uçak Bileti Al, En Ucuz Bilet: 1810 TL | Ucuzabilet.

Özbekistan’a uçak var mı?

Uzbekistan Airways, Türk Hava Yolları, Air Astana, Pegasus Özbekistan uçuşları düzenliyor. Türkiye’den hangi Özbekistan şehirlerine direkt uçuş var? Türkiye’den direkt uçuş düzenlenen Özbekistan şehirleri: Taşkent, Semerkand. Aktarmasız Özbekistan uçuşu düzenleyen hava yolları: Uzbekistan Airways, Türk Hava Yolları.

Istanbuldan Özbekistan uçakla kaç saat?

İstanbul ile Özbekistan Arası Uçakla 4 saat 13 dakika sürmektedir. İstanbul – Özbekistan arasındaki uçuş mesafesi 2962 km dir. 2962 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 4 saat 13 dakika zaman almaktadır.

Turkiyeden Özbekistan’a nasil gidilir?

Türkiye’den Özbekistan’a hava yolu, demir yolu veya kara yolu ile gidebilirsiniz. En çok tercih edilen seçenek olan hava yolu ile İstanbul’dan Taşkent, Semerkant ve Fergana şehirlerine Türk Hava Yollar, Lufthansa ve Uzbekistan Airways gibi havayolları ile direkt veya aktarmalı olarak rahatça ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Bilişim Ne Oldu?(Çözünme)

Sabiha Gökçen’den Özbekistan’a uçak var mı?

İstanbul Sabiha Gökçen – Taşkent seyahati için en az bir aktarma yapmanız gerekiyor çünkü bu rota için direkt uçuş bulunmuyor. En kısa uçuş 8sa. 15dk. sürmektedir.

Istanbul Semerkand uçak bileti kaç para?

İstanbul Semerkant uçak bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 852,36 TL ‘dir.

Özbekistan uçak seferleri başladı mı?

TAŞKENT-İSTANBUL-TAŞKENT SEFERLERİ HER GÜN Özbekistan Hava Yolları, 28 Mart’tan itibaryla haftada bir kez Ürgenç-İstanbul-Ürgenç seferlerini başlattı. Havayolunun, Mart 2020’de Kovid-19 salgını nedeniyle askıya aldığı Semerkant-İstanbul seferlerini haftada 3 kez olmak üzere bir yıl aradan sonra yeniden başlatmıştı.

Özbekistan’dan Türkiye’ye uçuş var mı?

Direkt uçuşlar Direkt uçuş süresi yaklaşık olarak 5sa 5dk. Haftanın 4 günü direkt uçuş mevcut – Pzt, Cum, Cmt, Paz. Direkt uçuşlar: Türk Hava Yolları (TK), Uzbekistan Airways (HY).

Özbekistan’a gitmek için ne gerekiyor?

Özbekistan Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport: Özbekistan vizesi başvuru işlemlerinde kullanılan pasaportunuzun vize bitiş tarihinden itibaren en 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir.
  • Vize başvuru formu. Özbekistan vize başvuru formu.
  • Fotoğraf. 2 adet biyometrik fotoğraf.

Turkiye Ozbekistan ucakla kac saat surer?

2499 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km /h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 3 saat 34 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Özbek Türk mü?

Özbekler (Özbekçe: Oʻzbeklar, Ў, اوزبکلر) veya Özbek Türkleri, Batı Türkistan’da Harezm’den Fergana’ya kadar uzanan bölgede yaşayan ve Orta Asya’daki en kalabalık Türk halkıdır. Özbeklerle ilgili tarihî kaynaklarda ” Türk ” ve “Sart” şeklinde adlandırıldıkları da görülmektedir.

Istanbul Tacikistan arası uçakla kaç saat?

İstanbul – Duşanbe arası 11 Saat 50 Dk uçuş süresi ile ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *