Istanbul Kart Numarası Nerede?(Soru)

İstanbulkart‘ın ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarasını ya da arka yüzde bulunan 04 ile başlayıp 80 ile biten 14 haneli kart UID numarasını girerek kartınızı sisteme tanıtabilirsiniz.

Istanbul kartta kart numarası nerede yazıyor?

Kart Numarası Nerede Yazar? Kart numarası 16 haneden oluşan bir numaradır. Bu numara ise, kartın ön yüzünde yer alır.

IBB kart no nereden öğrenilir?

İstanbulkart numarası nedir? Numaralar okunmuyorsa kartınızı Biletmatik’e dokundurarak, dolum fişlerinden veya kartınız anonim değilse Beyaz Masa ALO 153’ü arayarak kart numaranızı öğrenebilirsiniz.

Öğrenci kartında kart numarası nerede yazar?

Kredi kartı numarası; 16 haneli olarak, kredi kartının ön kısmında alt tarafa doğru, kredi kartının enini kapatacak şekilde kabartma bir şekilde 4’er haneli olarak yazmaktadır.

Eski istanbul kart numarası nerede yazıyor?

İstanbulkart ‘ın ön yüzünde bulunan 16 haneli kart numarasını ya da arka yüzde bulunan 04 ile başlayıp 80 ile biten 14 haneli kart UID numarasını girerek kartınızı sisteme tanıtabilirsiniz.

Otobüs Ulaşım kart numarası nerede yazar?

1-) Kart numaranız; kartınızın ön yüzünde bulunan ve 16 haneden oluşan numaradır.

Istanbul kart numarası nedir?

İstanbulkart ‘ın arkasında bulunan 04’le başlayıp 80’le biten harf ve rakamlardan oluşan 14 haneli kart seri numara bilgisi eklenerek kolaylıkla yapılabilmektedir.

Banka kart numaramı nasıl öğrenebilirim?

Eğer kartın üzerinde hesap numarası yer almıyorsa ilgili bankanın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Banka kartlarının üzerinde 16 haneli rakamlar yer alır. Genelde bunlar 4-4-4-4 şeklinde sıralanmıştır. Bunlar kartınızın numarasıdır.

You might be interested:  Tepe Home Outlet Istanbul Nerede?

Kart numarası nasıl öğrenilir Ziraat?

Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan HESAPBILGI yazıp boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini 4747’ye SMS gönderdiğinizde kartınıza tanımlı hesapların ” hesap numarası ” bilgisini SMS ile öğrenebilirsiniz.

Ininal kartta kart numarası nerede yazar?

Barkod numarası ininal kart ‘ınızın arka yüzünde, sol alt tarafında bulunan 13 haneli numaradır. Her kartın barkod numarası farklıdır ve karta özeldir. Başka bir bankadan kartınıza para gönderileceği zaman ya da kurguladığımız çekilişlerde ve kampanyalarda kartınıza hediye miktarını yüklerken kullanılır.

Motaş kart numarası nerede yazar?

Not: Ulaşım Kart Numaranız kartınızın arka yüzündeki “04” ile başlayıp “80” ile biten 14 haneli numaradır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *