Istanbul Izmir Otobüs Bileti Ne Kadar?(Çözünme)

En ucuz İstanbulİzmir otobüs bileti 140,00 TL’dir.

İstanbul’dan İzmir ne kadar?

İstanbul ve İzmir arasındaki yolculuğunuz 7 saat 37 dakika kadar sürecektir. İstanbul ‘ dan İzmir ‘e gidecek olan yol rotanız yaklaşık olarak 564 kilometre kadardır.

Kamil Koç İzmir İstanbul kaç para?

İstanbul İzmir seferi için başlangıç fiyatı 102 TL’dir.

İstanbul İzmir otobüs nereden kalkıyor?

Ataşehir Dudullu Otogarı en popüler biniş noktalarından biridir. Avrupa Yakasından İzmir ‘e ulaşmak için Esenler Otogarı ve Alibeyköy Otogarı oldukça gözde biniş noktalarıdır.

Metro İzmir İstanbul kac saat?

İDO ve Metro Turizm, İstanbul – İzmir arasında halen karayolu ile 9 saat süren yolculuğu 6.5 saate indirecek anlaşmaya imza atıyor. Anlaşma ile entegre biletler hem Metro ‘dan hem de İDO’dan alınabilecek

İzmir otobüs bilet ne kadar?

İzmir Otobüs Bileti

  • 79.99 TL. Ankara – İzmir.
  • 69.00 TL. Adana – İzmir.
  • 150.00 TL. Antalya – İzmir.
  • 99.98 TL. Balıkesir – İzmir.
  • 50.00 TL. Bursa – İzmir.
  • 75.00 TL. Bayrampaşa – İzmir.
  • 150.00 TL. Susurluk – İzmir.
  • 69.00 TL. Erzincan – İzmir.

İstanbul İzmir arası otobüsle kaç saat sürüyor?

İzmir – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 27 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Et Ve Balık Kurumu Istanbul Şubeleri Nerede?(En iyi çözüm)

Kamil Koç Ekspres İzmir İstanbul kaç saat?

İzmir İstanbul arası otobüsle Kamil Koç Ekspres Seferlerle 4.5 saat sürmektedir. Adana İstanbul arası otobüsle ortalama 14 saat 23 dakika saat sürmektedir. Antalya İstanbul arası otobüsle ortalama 12 saat 25 dakika sürmektedir. Bursa İstanbul arası otobüsle ortalama 3.5 saat sürmektedir.

Izmirden istanbula giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul – İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

İstanbul İzmir uçakla kaç saat sürer?

İstanbul – İzmir arası uçuş mesafesi toplam 346 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 10 dakika sürüyor.

Istanbuldan izmire hangi otobüs gider?

İstanbul – İzmir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları: Varan Turizm, Pamukkale Turizm, Lüks Yalova Seyahat, Kale Seyahat, Çanakkale Truva Turizm, Kamil Koç, İstanbul Kalesi, Balıkesir Uludağ Turizm, İzmir Turizm, Nilüfer Turizm firmalarıdır.

İstanbul’dan İzmir’e bilet var mı?

Online İstanbul İzmir Otobüs Bileti En uygun İstanbul İzmir otobüs bileti firmamızın şubeleri ve online sisteminden kolay bir şekilde alınabilmektedir. Bu şekilde İstanbul ‘ dan İzmir’e ulaşım konusunda çok fazla seçenek bulunabilmektedir. İstanbul ile İzmir arası ortalama 500 km civarındadır.

Istanbul İzmir kaç kilometre kaç saat?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

İzmir istanbul arası otobüsle kaç kilometre?

İzmir – İstanbul arası karayolu ile 564 km ‘dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *