Istanbul Havalimanından Kadıköye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

İstanbul Havalimanı‘ndan kalkan HAVAİST araçlarıyla Kadıköy’e gidebilirsiniz. Bu araçlar Kadıköy‘de Yenisahra, Uzunçayır Metrobüs durağı, Acıbadem Metro ve Kadıköy İskele’de yolcularını indiriyor. Bu duraklardan birinde inerek Kadıköy‘ün tüm noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Kadıköy istanbul havalimanı kaç TL?

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist ücreti ne kadar? Havaist İstanbul Havaalanı Otobüsleri Kadıköy – İstanbul Yeni Havalimanı arası Bilet fiyatı: 38.00 TL ‘dir. ( Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve Kredi Kartı ile ödeme yapılmaktadır. İstanbulkart ile biniş yapılmamaktadır.

Kadıköy Havaist nereden kalkıyor?

Kadıköy HAVAİST durağı, Kadıköy İskele Meydanı’nda bulunan İETT peronlarında, HAVABÜS otobüslerinin kalktığı yerde bulunmaktadır.

Kadıköyden Istanbul Havalimanı’na nasıl gidilir?

Kadıköy’den İstanbul Havalimanı ‘ na gidecek yolcular için en kolay yol HAVAİST otobüsleri. HAVAİST otobüsleri Kadıköy ‘de birden fazla noktadan yolcu alıyor. Size uygun bir duraktan HAVAİST otobüsüne binerek İstanbul Havaalanı’ na ulaşabilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Kadıköy nasıl gidilir?

Kadıköy ‘den Atatürk Havalimanı ‘na en kısa yoldan gitmek için Söğütlüçeşme-Avcılar Metrobüs Hattı’nı kullanıp Ataköy-Şirinevler durağında Yenikapı- Atatürk Havaalanı Metrosu’na geçiş yapmak çok hızlı bir yöntemdir. Aynı şekilde Yenibosna durağı da metrobüsten metroya yaya olarak geçiş yapmak için kullanılabilir.

Havaist ücreti ne kadar?

İstanbul Havalimanı ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Havaist en çok kullanılan ulaşım yöntemidir. 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. 1

You might be interested:  Ankara Kyk Yurtları Nasıl?(Çözünme)

Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 20.50 ve 27.50 TL ücret karşılığında seyahet edebilirsiniz.

Kadıköy Havaist ne kadar sürüyor?

– Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 120 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Havabüs Kadıköy Sabiha ne kadar sürüyor?

Havabüs Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri. Güncel havabüs servis saatleri için tıklayın. Sefer süresi ortalama 60 Dakika oluptrafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Havaist kaç dakika sürüyor?

Beşiktaş Sefer Yeri: Beşiktaş iskele durağından hareket eden Havaist otobüsleri, Levent ve Seyrantepe duraklarından sonra İstanbul havalimanına ulaşıyor. 110 dakika süren seferin ücreti ise: 18 lira. 25 dakikada bir sefer düzenleniyor.

Kadıköy’e hangi havaalanı yakın?

İstanbul Yeni Havalimanı Kadıköy ‘ e yaklaşık 60-65 km mesafede. İstanbul 3. Havalimanı ‘ndan Kadıköy ‘ e taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 160-170 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 60-65 dk sürer.

Istanbul Kadıköy hangi yakada?

Kadıköy İstanbul’un Anadolu yakasındadır. İstanbul ilinin ortalarına, Boğaz’ın Marmara ağzının doğusuna düşer. Doğusunda Maltepe ilçesi, batısında İstanbul Boğazı, ve Marmara Denizi, kuzeyinde Üsküdar ve Ataşehir ilçeleri, güneyinde Marmara Denizi ile çevrilidir.

Kadıköy Sabiha Gökçen nasil gidilir?

Kadıköy’den Sabiha Gökçen’e Otobüs ile Ulaşım Kadıköy Rıhtım bölgesinden kalkan İETT otobüsleri ile de havalimanına ulaşmak mümkün. E-10 veya E-11 numaralı ekspres otobüs ile yaklaşık 60 dakika içinde Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

You might be interested:  Ankara Tava Nasıl Yapılır Video?(Çözülmüş)

Mecidiyeköy istanbul havalimanı nasıl gidilir?

Mecidiyeköy ‘den İstanbul Havalimanı ‘na H-2 İETT hatlı otobüslerle gidebilirsiniz. H2 İETT havalimanı otobüslerinin ilk durağı Mecidiyeköy Metrobüs Durağı’nın çıkışındaki İETT peronları. H2 hattıyla ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak İstanbul Havalimanı İETT Hatları Sayfamıza gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *