Istanbul Havalimanı’na Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

HAVAİST ücreti ne kadar?

İstanbul Havalimanı ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Havaist en çok kullanılan ulaşım yöntemidir. 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. 1

Esenler Otogar’dan yeni havalimanına nasıl gidilir?

Esenler Otogarı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Anadolu yakasından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

HAVAİST otobüsleri Anadolu Yakası ‘nda Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan kalkıyor. Kadıköy Sahil’den kalkan HAVAİST Uzunçayır metrobüs, Kozyatağı metro, Göztepe Köprüsü ve Kavacık Köprüsü’nden de yolcu alarak 3. Köprü üzerinden yeni havaalanına ulaşıyor.

HAVAİST kaç saat sürüyor?

Beşiktaş Sefer Yeri: Beşiktaş iskele durağından hareket eden Havaist otobüsleri, Levent ve Seyrantepe duraklarından sonra İstanbul havalimanına ulaşıyor. 110 dakika süren seferin ücreti ise: 18 lira. 25 dakikada bir sefer düzenleniyor.

Havaist para geçiyor mu?

Havaist araçları içerisinde nakit para ile seyahat edilemez. Eğer nakit ödeme yöntemini kullanarak araçları kullanmak istiyorsanız otobüse binmeden önce mutlaka bilet satın alın.

You might be interested:  Ankara Da Hediyelik Ne Alınır?(Çözünme)

Havaist ödeme nasıl oluyor?

Havaist otobüslerinde ödeme olaraknakit kabul edilmiyor. Ödeme İstanbul Kartile veya online olarak sitesi yadaHavaist mobiluygulaması üzerindekredi kartı ile ödenebilir. Mobil sistem üzerinden yapacağınız ödeme sonrası mobil uygulamada bulunan QR kodu otobüslerde okutarak yolculuk yapabilirsiniz. 1

Esenler Otogar Yeni Havalimanı kaç dakika?

YOLCULUK KAÇ DAKİKA? Esenler Otogarı İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 60 dakika sürüyor.

Istanbul Esenler Otogarı hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘na yaklaşık 35 -40km mesafede. İstanbul Havalimanı’ndan Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘na taksi ile kaç dakikada giderim? İstanbul Havalimanı’ndan Esenler Otogarı ‘na taksi yle yaklaşık 35-40 dk’da gidilebilir.

Sabihadan Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenler Otogar arasındaki 52 kilometrelik mesafeye gidebilmek için kullanabileceğiniz en kolay ve zahmetsiz ulaşım aracı kesinlikle taksiler. Aktarma yapmadan, direkt olarak otogara gidebileceğiniz taksilerle yolculuk trafiğe bağlı olarak ortalama 70 – 80 dakika sürecektir.

Istanbul havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Yeni havalimanından üsküdara nasıl gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı ‘ndan Üsküdar ‘a İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Üsküdar ‘a giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı -Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Üsküdar ‘a (Altunizade) geçebilirsiniz.

Marmaray Istanbul havalimanına gidiyor mu?

Yeni havalimanı ‘na ne yazık ki henüz direkt bir metro hattı, metrobüs hattı ya da marmaray hattı bulunmuyor.

Havaist Avcılar kaç saat sürüyor?

– Avcılar ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 120 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

You might be interested:  Ankara Il Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Havaist Beylikdüzü kaç saat sürüyor?

YOLCULUK KAÇ DAKİKA? Beylikdüzü MarmaraPark İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 75 dakika (1 saat 15 dakika) sürüyor.

Havaş nereden kalkar?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *