Istanbul Havalimanı Ndan Sabiha Gökçen Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Transferiniz için toplu taşıma araçlarını kullanmak istiyorsanız, şu an için otobüs tek seçeneğinizdir. Havaist otobüsleri HVİST-13, İstanbul Uluslararası Havalimanından 90 dakikada bir hareket etmekte ve yaklaşık 110 dakikada Sabiha Gökçen Havalimanı‘na ulaşmaktadır.

Havaist Sabiha Gökçene gidiyor mu?

Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır. Sabiha Gökçen HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

Sabiha Gökçen’den Istanbul Havalimanı’na servis var mı?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘ na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘ na ulaşabilirler.

Istanbul havalimanı Sabiha Gökçen arası kaç TL?

İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı arası taksi ücreti:270 – 290 TL arasındadır.

Istanbul havalimanına hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

You might be interested:  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Nerede?(Çözüm bulundu)

Marmaray ile Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

Size en yakın Marmaray durağından Marmaray ‘a binmelisiniz. Anadolu Yakası’na geçtikten sonra Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağında inebilirsiniz. Sabiha Gökçen ‘e en yakın marmaray durağı Ayrılık Çeşmesi durağıdır. Burada indikten sonra Kadıköy – Tavşantepe metrosuna aktarma yaparak, Kartal durağında inebilirsiniz.

Sabiha Gokcen Havalimanindan nerelere servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

  • E3 – Havalimanı – 4.
  • E9 – Havalimanı – Bostancı
  • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
  • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
  • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
  • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.

Sabiha Gökçen’den Esenyurt’a servis var mı?

Her gün Esenyurt ile İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 4 connections servis yapılır.

Sabiha Gökçen havaalanına servisler nereden kalkıyor?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Istanbul Havaş nerelere gidiyor?

Güzergah olarak, Taksim – Beşiktaş – Boğaziçi Köprüsü – Tem Bağlantı Yolu – Sabiha Gökçen Havalimanı istikametinde ilerliyor. Hangi Saatlerde Kalkıyor, 04:15 başlayan seferler 00.45 ‘e kadar her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Sabihadan Atatürke nasıl gidilir?

Belediye Otobüsü İle Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı Arası Ulaşım

  1. E-3 Hattı Haritada kırmızıyla gösterilen hat sonunda 4.
  2. E-10 Hattı Haritada kahverengi ile gösterilen hat ile Kadıköy’e ulaşır, oradan M4 Metro ile Ayrılık Çeşmesi( Marmaray)–Yenikapı(M1 Metro) ile AHL’ye gidebilirsiniz.

Havaist bilet ne kadar?

İstanbul Havalimanı ile şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Havaist en çok kullanılan ulaşım yöntemidir. 19 ayrı merkez ve 51 ara duraktan seferler düzenleyen Havaist, duraklarına göre ücret değişikliği göstermektedir. Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir.

You might be interested:  Ankara Ikea'ya Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Istanbul havalimanı Esenler Otogar arası kaç km?

İstanbul Havalimanı Esenler Otogarı arası kaç km? İstanbul Havalimanı Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na yaklaşık 35 -40km mesafede.

İstanbul Havalimanı istanbul seyahat nereden kalkıyor?

İstanbul Seyahat Otobüsleri, İstanbul Havalimanı ‘nda gelen yolcu katının bir alt katında, asansörle -2. katta bulunan otobüs peronlarından kalkıyor.

Güneşliden Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Atatürk Havalimanından Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

İstanbul Atatürk Havalimanı ‘nda bulunan M1a Metro hattı binerek otogara gidebilirsiniz. Metronun Otogar durağında indikten sonra Otogar İstanbul Havalimanı arasında hizmet veren HVİST-5 Havaist otobüslerini kullanarak rahatça İstanbul Yeni Havalimanı ‘na gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *