Istanbul Havaalanına Nasıl Gidilir?(Soru)

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

İstanbul Havalimanı’ndan nerelere servis var?

İETT

  • İETT H-1 Mahmutbey Metro,
  • İETT H-2 Mecidiyeköy,
  • İETT H-3 Halkalı,
  • İETT H-6 Yunus Emre Mah. Arnavutköy,
  • ​İETT H-8 Hacıosman/Sarıyer.
  • İETT H-9 Cevizlibağ – Otogar.

İstanbul Havalimanı istanbul seyahat nereden kalkıyor?

İstanbul Seyahat Otobüsleri, İstanbul Havalimanı ‘nda gelen yolcu katının bir alt katında, asansörle -2. katta bulunan otobüs peronlarından kalkıyor.

Istanbul havaalanından şehir merkezine nasıl gidilir?

Yolcuların İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan ulaşımları İBB Otobüs A.Ş. tarafından işletilen belediye toplu taşıma otobüsleri ve HAVAİST otobüsleri, taksi, özel transfer ve araç kiralama ile yapılmaktadır. Tüm bu ulaşım alternatifleri ile İstanbul ‘un farklı noktalarına gidebilmek mümkündür.

Havaş araçları nereden kalkıyor?

Havabüs Otobüsleri; Taksim’den; Taksim Divan oteli karşısından, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden hareket etmektedir. Havabüs/ Havataş Otobüsleri, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

You might be interested:  Antalya Arkeoloji Müzesi Nerede?

Kadıköy Sabiha Gökçen nasil gidilir?

Kadıköy’den Sabiha Gökçen ‘e Otobüs ile Ulaşım Kadıköy Rıhtım bölgesinden kalkan İETT otobüsleri ile de havalimanına ulaşmak mümkün. E-10 veya E-11 numaralı ekspres otobüs ile yaklaşık 60 dakika içinde Sabiha Gökçen ‘e ulaşabilirsiniz.

Istanbul havalimanı servis var mı?

Beylikdüzü Marmarapark – Tüyap – İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Yolcu servisleri gün içerisinde yaklaşık 30 dakika ara ile hareket etmektedir.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Istanbul Havalimanı’ndan Anadolu yakasına nasıl gidilir?

Evet var. İstanbul Havalimanı ‘ ndan kalkan HAVAİST araçlarıyla Kadıköy’e gidebilirsiniz. Bu araçlar Kadıköy’de Yenisahra, Uzunçayır Metrobüs durağı, Acıbadem Metro ve Kadıköy İskele’de yolcularını indiriyor. Bu duraklardan birinde inerek Kadıköy’ün tüm noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Istanbul seyahat nereye gider?

Firma İstanbul, Ankara, Çanakkale, İzmir gibi Türkiye’nin birçok lokasyonuna sefer yapıyor. Aynı zamanda Bulgaristan ve Makedonya’ya da düzenli olarak ulaşım sağlıyor.

Edirne’den Istanbul havalimanına nasıl gidilir?

Edirne ‘ den NİLÜFER, METRO TURİZM vb. gibi şehirler arası otobüs firmalarıyla Esenler Otogarı’na gelerek, Esenler Otogarı’ndan kalkan HAVAİST otobüsleriyle İstanbul Havalimanı ‘na gidebilirsiniz. İstanbul Havaalanı’na giden HAVAİST (havaş) otobüsleri Esenler Otogarı’nın içinden kalkıyor.

Istanbul yeni Havalimanindan Bagcilara nasil gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Ankara yönünde O-7 Kuzey Marmara Otoyolu’na (Yeşil Tabelaları takip ederek) girip ardından Atatürk Havalimanı tabelasını takip ederek İSTOÇ/Mahmutbey’e gidin. Mahmutbey kavşağında Bağcılar tabelalarını takip ederek yaklaşık 35 dakikalık bir yolculukla Bağcılar’a ulaşabilirsiniz.

H9 nereden kalkıyor?

H-9 otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı İstanbul Havalimanı Garaj durağıdır.

You might be interested:  West Istanbul Marina Nasıl Gidilir?(Soru)

Güneşliden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Bağcılar’dan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Güneşli’den kalkan HAVAİST otobüslerini kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na kolayca gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *