Istanbul Esenyurt Nereye Bağlı?(En iyi çözüm)

Esenyurt, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yaklaşık 687.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul‘un Avrupa yakasındadır. Esenyurt ilçesi, İstanbul‘un ilçelerinden batıda Büyükçekmece, güneyde Beylikdüzü, doğuda Avcılar ve kuzeyde de Başakşehir ve Arnavutköy ilçeleriyle komşudur.

Istanbul esenyurt hangi semte yakın?

Esenyurt Semtleri. İstanbul ‘da Avrupa yakasında yer alan Esenyurt semti; Avcılar, Beylikdüzü, Başakşehir, Arnavutköy ve Büyükçekmece ilçeleri ile komşudur.

Esenyurtta kaç tane mahalle var?

Esenyurt ilçesinde toplam 20 mahalle bulundu.

Esenyurt mahallesi nereye bağlı?

Esenyurt Mahallesi Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Esenyurt Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Esenyurt Merkez semtinde bulunan Esenyurt Mahallesi Esenyurt ilçesine bağlıdır. Esenyurt Mahallesi haritası konumu ise 41° 2′ 28.6440” Kuzey ve 28° 41′ 38.6052” Doğu gps koordinatlarıdır.

İstanbul Esenyurt adliyesi nereye bağlı?

Esenyurt ilçesi Büyükçekmece adliyesine bağlıdır. Esenyurt ilçesi Büyükçekmece adliyesine bağlıdır.

Harami Dere nereye bağlı?

Esenyurt haramidere Haritası Esenyurt ilçesine bağlıdır. Esenyurt haramidere haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Esenyurt haramidere posta kodu 34513. Esenyurt haramidere GPS koordinatları 41° 1´ 5.8224″ ve 28° 40´ 46.5456″.

Esenyurt hangi şehirlerde var?

Esenyurt, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde yer alan İstanbul ilinin yaklaşık 687.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Esenyurt ilçesi, İstanbul’un ilçelerinden batıda Büyükçekmece, güneyde Beylikdüzü, doğuda Avcılar ve kuzeyde de Başakşehir ve Arnavutköy ilçeleriyle komşudur.

You might be interested:  Istanbul Side Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Istanbul esenyurt Anadolumu Avrupa mı?

Avrupa Yakasındaki İlçeler: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Şişli, Sultangazi, Zeytinburnu olmak üzere toplam 24 tane ilçeye

Istanbul esenyurt nasıl gidilir?

Metro aktarmasını kullanarak Esenyurt ‘a gitmek isterseniz; M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hat ile DTM- İstanbul Fuar Merkezi durağında indikten sonra 146 no’lu Boğazköy- Bahçeşehir- Bakırköy otobüs hattına aktarma Esenyurt ‘a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenyurt Pınar Mahallesi nerede?

Pınar Mahallesi İstanbul ilinde yer almakta olup, Esenyurt Merkez semtinde bulunan Pınar Mahallesi Esenyurt ilçesine bağlıdır. Pınar Mahallesi haritası konumu ise 41° 2′ 3.4584” Kuzey ve 28° 39′ 57.0780” Doğu gps koordinatlarıdır. Pınar Mahallesi bağlı olduğu Esenyurt ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Esenyurt Kıraç hangi mahallede?

Kıraç Belediyesi 41.032764 enlem ve 28.649702 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Atatürk Mh. ve Esenyurt ilçesine bağlıdır. Kıraç Belediyesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Kıraç Belediyesi posta kodu 34517.

Esenkent mahallesi nereye bağlı?

Esenkent, İstanbul ilinin Esenyurt ilçesine bağlı bir mahallesidir. Bahçeşehir’den bir cadde ile ayrılır.

Istanbul Esenyurt hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı Esenyurt ‘a yaklaşık 45-50 km mesafede. Esenyurt ‘tan İstanbul Havalimanı’na taksi yle gitmek isterseniz 3. havalimanı taksi ücreti yaklaşık 140-150 lira civarında tutar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *