Istanbul Da Bit Pazarı Nerede?(Mükemmel cevap)

Kadıköy antika pazarı hangi gün?

Tarihi Salı Pazarı içerisinde Pazar günleri kurulan pazarımızı 08:00 – 17:00 arası ziyaret edebilirsiniz. Pazarda çok uygun fiyata koleksiyonunuz varsa onu tamamlayacak bir obje satın alabilirsiniz.

Dolapdere Bit Pazarı ne zaman?

Anadolu yakasının simgesi olan bu bit pazarı Salı ve Cuma olmak üzere iki gün kuruluyor. Özellikle cuma günleri antika ve ikinci el eşya satımı oldukça yaygın. Çataldan kaleme, tepsiden kitaba birçok ürünü barındıran bu bit pazarı, antika koleksiyonunu genişletmek için önemli bir fırsat olacaktır.

Ambarlı Bit Pazarı hangi gün?

Bit Pazarı – Her Pazar günü Avcılar Ambarlı pazarındayız | Facebook.

Tuzla Bit Pazarı ne zaman oluyor?

TUZLA BİT PAZARI HER CUMARTESİ VE PAZAR HİZMET VERMEKTEYİZ.

Kadıköy antika pazarında neler var?

Yüzlerce tezgahın açıldığı bu pazarda her türlü antika eşyayı bulmak mümkün. Avizelerden porselen tabaklara, fotoğraf makinelerinden vazolara, gümüşlüklerden haritalara, madeni paralardan kartpostallara, daktilolardan takılara

Kadıköy Cuma pazarında neler var?

Ucuzluğun adresi olan Kadıköy Cuma pazarı, İstanbul’da sosyete pazarları arasında en çok tercih edilen alışveriş noktalarından sadece bir tanesidir. Kadıköy Cuma pazarında sebze ve meyvenin yanı sıra; perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmaktadır.

You might be interested:  Mall Of Istanbul Avm Nerede?

Esenyurt Bit pazarı hangi gün?

Esenyurt – ardicli kapali semt pazarinda cumartesi gunleri tam gün açıktır.

Maltepe bit pazarı ne zaman kuruluyor?

çarşamba ve perşembe günleri aynı yerinde (eski maltepe lunaparkı) açık olan pazar.. bulunduğu kapalı alan eskiden küçük lunapark oyuncakları ve old school atarilerle dolu bir oyun alanıydı..

Ortaköy sosyete pazarı ne zaman?

Cumartesi ve Perşembe günleri, Sabah: 8:00 – Akşam: 19:30 arası hizmet vermektedir.

Ambarlı bit pazarı neden kapandı?

Çevrede oturanların şikayeti ve trafik sorunu nedeniyle kapatıldığını bildirilen pazara alışveriş için gelenler, pazarın kapatılmasına şaşırdı. Bazıları da kararın yerinde olduğunu söyledi. Avcılar Belediye Başkanlığı aldığı kararla Ambarlı Mahallesi’ndeki kapalı semt pazarını iki hafta önce kapattı.

Ambarlı bit pazarı kapandı mı?

Avcılar’da 4 yıldan bu yana kurulan antika ve bit pazarı belediyenin aldığı kararla kapatıldı. Avcılar Belediye Başkanlığı aldığı kararla Ambarlı Mahallesi’ndeki kapalı semt pazarını iki hafta önce kapattı.

Avcılar Ambarlı bit pazarı kapandı mı?

AVCILAR ‘da 4 yıldan bu yana kurulan antika ve bit pazarı belediyenin aldığı kararla kapatıldı. AVCILAR ‘da 4 yıldan bu yana kurulan antika ve bit pazarı belediyenin aldığı kararla kapatıldı. Avcılar Belediye Başkanlığı aldığı kararla Ambarlı Mahallesi’ndeki kapalı semt pazarını iki hafta önce kapattı.

Tuzla sosyete pazarı ne zaman?

Pazar günü kurulan Postane ( Tuzla pazarı )-Aydınlı Konaşlı semt pazarları Salı günleri mevcut yerinde kuruluyor.

Tepeören Bit Pazarı Açık mi?

03:00 – 18:00PAZARIMIZ FAALİYETİNE DEVAM ETMEKTEDİR..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *