Istanbul Cevahir Avm Nerede?(Çözüm bulundu)

Istanbul Cevahir hangi semtte?

Cevahir AVM 41.061672 enlem ve 28.992636 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak 19 Mayıs Mh. ve Şişli ilçesine bağlıdır.

Cevahir AVM metro ile nasıl gidilir?

Cevahir ‘e metro ile ulaşmak için: M2 Yenikapı – Hacıosman metrosu “Şişli / Mecidiyeköy” durağında inip “Şişli” çıkışını kullanarak Cevahir AVM ‘ye ulaşabilirsiniz.

Marmarayla Cevahir Avm’ye nasıl gidilir?

Marmaray kullanılarak Yenikapı durağına gidilir. Yenikapı’dan aktarma ile M2 Yenikapı-Hacıosman hat numaralı metroya binilir, Şişli-Mecidiyeköy istasyonunda inilir, bu istasyonda metro tünelinin içinden Cevahir AVM çıkışı takip edilir.

Istanbul şişli hangi semtlere yakın?

Semt kuzeyde Mecidiyeköy, kuzeydoğuda Fulya, doğuda Teşvikiye- Nişantaşı, güneyde Osmanbey, Pangaltı, batıda Feriköy, Bomonti ve kuzeybatıda Okmeydanı semtleri ile sınırlıdır.

Istanbul şişli hangi tarafta?

Şişli, İstanbul ilinin Avrupa Yakası ‘nda yer alan bir ilçesidir. 25 mahallesi bulunan Şişli, doğuda Beşiktaş, kuzeyde ve batıda Kâğıthane ve güneyde Beyoğlu ilçeleri ile komşudur.

Cevahir Holding nerede?

CEVAHİR HOLDİNG – CEVAHİRLER İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM İŞLETME VE TİC.A.Ş. Holdingler | Şişli – Cevahir İş Mrk. K:12 İstanbul, 0212 380 13 61 Bulurum.com.

Taksime gitmek için hangi metro?

Yenikapı’dan ise Yenikapı-Hacıosman metrosuna binilir ve metro Taksim’e geldiğinde inilir. Ümraniye’den Taksim’e gitmek için; Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binilir ve Köprülü Kavşak durağında inilir. İndikten sonra Yenikapı-Hacıosman metrosuna aktarma yapılır ve Metro ile Taksim durağına kadar gidilir.

You might be interested:  Fethiye 2.El Pazarı Ne Zaman?(En iyi çözüm)

Marmaray ile Şişli’ye nasıl gidilir?

Marmaray hattını kullanarak Şişli ‘ ye ulaşım sağlamak isterseniz; Yenikapı durağında inmeniz ve buradan Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekmektedir. Yenikapı Marmaray durağında indikten sonra metro ile Şişli ‘ ye ulaşım ortalama 12-15 dakika sürmektedir.

Mecidiyeköy hangi otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Mecidiyeköy Meydanı yakınından geçiyor: 121B, 141M, 251, 41AT, 522, 522ST.

Mecidiyeköy Mall of Istanbul nasil gidilir?

Mecidiyeköy – Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

Cevahir hangi markalar var?

Giyim Mağazaları

  • Adil Işık.
  • Atalar.
  • Batik.
  • Benetton.
  • Bershka.
  • C&A.
  • Debenhams.
  • Dockers.

Cevahir Alışveriş Merkezinin sahibi kim?

Cevahir AVM kimin? İbrahim Cevahir ‘in kurucusu olduğu Cevahir Holding’e ait olan Cevahir AVM, 2007 yılında Cevahir fon kaynağı Kuwait Investment Authority olan St Martins Property’e satılmıştı.

Mi Store Cevahir kaçıncı katta?

İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi -1 kat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *