Istanbul Amasya Arası Hangi Iller Var?(Soru)

Amasya‘ya İstanbul‘dan kendi aracı ile gelmek isteyen ziyaretçiler sırasıyla Düzce, Bolu, Tosya ve Merzifon rotasını izleyerek 677 kilometrelik bir yolculuk sonrası yaklaşık sekiz saatte ulaşabilir. Ankara’dan ise Kırıkkale, Çorum rotası üzerinden 334 kilometre uzaklıkta bulunur.

Amasyaya hangi yoldan gidilir?

Anadolu Otoyolu/O-4/E80 ve E80 üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Samsun Amasya arası yaklaşık 128 kilometre mesafede ve araçla ortalama 1 saat 55 dakika kadar sürmektedir. Samsun Çorum Yolu/D795/E95 üzerinden, Havza ve Suluova’dan geçilerek yolculuk tamamlanmaktadır.

Amasya ile istanbul arası kaç saat?

İstanbul – Amasya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 3 dakika sürmektedir.

Ankara Amasra hangi yoldan gidilir?

Ankara – Amasra arası yaklaşık 310 kilometre mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 20 dakika kadar sürmektedir. Ankara ‘dan ulaşım 2 farklı güzergah üzerinden gerçekleşebilmektedir. 1. yol güzergahı, Gerede-Karabük-Safranbolu-Bartın diğer yol güzergahı ise Gerede-Yeniçağa-Mengen-Devrek-Çaycuma-Bartın’dır.

Amasya Otogardan merkeze nasıl gidilir?

Amasya Otogarı, şehir merkezinde bulunduğundan otogar çıkışından merkeze ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Otogardan geçen otobüs, dolmuş ya da taksiler kullanılarak 2 km uzaklıktaki şehir merkezine 5 dakikalık bir yolculuk ile ulaşım sağlanabilir. Amasya ‘da, otobüs ile ulaşım ücreti 2 TL’dir.

Istanbul antalya arabayla kaç saat sürer?

İSTANBUL, ANTALYA arası 718 km ‘lik bu mesafeyi; 90 km ortalama hız ile yaklaşık olarak 7 saat 58 dakikada gidebilirsiniz. İSTANBUL – ANTALYA arasındaki 718 kilometre olan bu uzaklığı, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 43.08 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz.

You might be interested:  Bodrum Belediyesi Hangi Parti?

Amasya istanbul otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Amasya – İstanbul otobüs bileti 100,00 TL’dir.

Amasya Bingöl arası kaç saat otobüsle?

Amasya – Bingöl arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 52 dakika sürmektedir.

Safranbolu istanbul arası kaç saat?

İstanbul – Safranbolu arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 50dk sürmektedir.

Amasya Erzincan arası kaç kilometredir?

Erzincan – Amasya arası uzaklık kaç km? Erzincan – Amasya arası karayolu ile 366 km ‘dir.

Amasya Erzurum arası kaç kilometredir?

Erzurum Amasya arası otobüs yolculuğunuz toplamda 6 saat 15 dakika sürecektir. İki il arasında ki mesafe 560 kilometredir.

Istanbuldan Amasya’ya giderken hangi illerden geçilir?

Amasya ‘ya İstanbul’dan kendi aracı ile gelmek isteyen ziyaretçiler sırasıyla Düzce, Bolu, Tosya ve Merzifon rotasını izleyerek 677 kilometrelik bir yolculuk sonrası yaklaşık sekiz saatte ulaşabilir. Ankara’dan ise Kırıkkale, Çorum rotası üzerinden 334 kilometre uzaklıkta bulunur.

Amasya Otobüs Terminali nerede?

Şehir merkezine yakın olan Amasya otogarı Amasya Kirazlıdere mahallesinde bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *