Istanbul Akvaryum Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Otobüsle gelmek isteyen ziyaretçilerimiz, Aqua Florya AVM önündeki İstanbul Akvaryum durağında inebilirler. Marmaray hattını tercih etmek isteyen ziyaretçilerimiz ise Üsküdar sahilinde bulunan istasyon üzerinden ulaşım sağlayarak Florya Akvaryum durağında iniş yapabilirler.

Istanbul Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

FLORYA İSTANBUL AKVARYUM 2022 GÜNCEL GİRİŞ BİLET ÜCRETİ NEDİR? İstanbul Akvaryum ‘a güncel giriş ücretleri yetişkinler için 119 TL, 2-12 yaş çocuklar için 89 TL’dir. 0-2 yaş çocuklar ücretsiz olarak giriş yapabilir.

Istanbul’daki en büyük akvaryum nerede?

İstanbul Florya’da bulunan İstanbul Akvaryum; hacmi, interaktifliği, yeni nesil teknolojisi, içinde barındırdığı balık türleri ve canlı çeşidi, yağmur ormanı, gezi güzergahı ve gezi güzergahlarındaki aktiviteleriyle dünya çapında önemli bir konuma sahip bir akvaryum olup İstanbul ‘un özellikle çocuklu aileler için en

Aqua Florya Akvaryum metrobüsle nasıl gidilir?

Metrobüsün “Beşyol” istasyonunda inip, köprüden Avcılar istikametinde karşıya geçin. Metrobüs köprüsünün altından geçen Florya – Metrobüs minibüsleri Aqua Florya (İstanbul Akvaryum ) önünden geçiyor. 20 -30 dakika sonra buradasınız!

Istanbul Akvaryum gezmek ne kadar sürer?

İstanbul akvaryum ne kadar zamanda gezilir? Sadece akvaryum gezisi ortalama 1,5-2 saatinizi alacaktır.

You might be interested:  Ankara Mersin Otobüs Bileti Ne Kadar?

Akvaryum giriş ücreti ne kadar 2021?

İstanbul Akvaryum 2021 güncel giriş fiyatı yetişkinler için 100TL, internet üzerinden alırsanız çok daha ucuza geliyor ve 70 TL. 2 yaş ve üzeri çocuklar ve öğrenciler için normalde 70 TL olan bilet fiyatları, internetten alırsanız 50 TL’ye geliyor. 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmıyor.

Florya Akvaryum nerede kaç lira?

Akvaryum giriş ücreti yetişkin 109 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üstüne 79 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması zorunlu.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz.

Istanbul’un en büyük hayvanat bahçesi nerede?

İstanbul Hayvanat Bahçesi İstanbul ‘ un Çekmeköy ilçesinin Çatalmeşe mahallesine kurulmuştur.

Dünyanın en büyük akvaryumu nerede?

Amerika’nın Atlanta şehrindeki Georgia Akvaryumu, 30 milyon litreden fazla su alması ve içerisinde barındırdığı 125 bin balık ve deniz canlısıyla beraber dünyanın en büyük akvaryumu.

Istanbul Akvaryum sahibi kim?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin prestij projelerinden olan ve temeli Ali Müfit Gürtuna’nın Belediye Başkanlığı döneminde atılan Florya’daki ” Akvaryum Park”ın yap-işlet-devret yöntemiyle tamamlanması için çıkılan ihaleyi, İstanbul Akvaryum Turizm Ticaret Limited Şirketi kazandı.

Aqua Florya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Aqua Florya Avm yakınından geçiyor: 401T, 76D, 76O, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU, BN1.

Florya Akvaryum hangi Avm’de?

Aqua Florya Avm deniz manzaralı cafe ve restoranları ile çok ziyaretçi çekiyor, aynı zamanda dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum ‘u bünyesinde bulunduruyor.

Florya sahile hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Florya Sahil Parkı yakınından geçiyor: 401T, 76D, 76O, 98, 98TB, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME, BEYLIKDÜZÜ – ZINCIRLIKUYU.

Florya Akvaryum ne zaman kapanıyor?

Aqua Florya, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

You might be interested:  Istanbul Da En Çok Kürt Nerede?(Çözünme)

Florya Akvaryum da neler var?

İSTANBUL AKVARYUM CANLILAR

  • GENTOO PENGUENLERİ
  • KAPİBARA.
  • AKDENİZ MÜRENİ
  • GİTAR KÖPEK BALIĞI.
  • BALON BALIĞI.
  • Banggai Kardinal Balığı
  • Benekli Bahçe Müreni.
  • İnek Burunlu Vatoz.

Emaar Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Emaar Akvaryum ‘a giriş için yetişkinlerden 89 TL, 4 yaş ve üzeri çocuklardan 79 TL ücret alınıyor. 65 yaş üstü yetişkinler, öğrenci ve öğretmenlerden de 79 TL talep ediliyor. 2 yetişkin ve 2 çocuğun kullanabileceği 310 TL değerindeki aile paketini kullanmak da aile boyu gelenler için güzel bir alternatif.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *