Fethiye Ye Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

İlçeye, Dalaman ve Antalya Havalimanları üzerinden ulaşabilirsiniz. İki havalimanı arasından ilçeye en yakın olanı ise Dalaman Havalimanı’dır. Dalaman Havalimanı, ilçeye 45 kilometre uzaklıkta olup uçaktan indikten sonra özel araç kiralayarak 30-45 dakika içerisinde Fethiyeye varabilirsiniz.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

Muğladan Fethiye’ye nasıl gidilir?

Muğla’dan yola çıkıp Kızılkaya ardından Köyceğiz, Ortaca ile devam edip Dalaman’a oradan da Fethiye ‘ ye ulaşım sağlanmaktadır. Bu yolculuk 115 kilometre uzunluğunda ve ortalama 1.30 dakika sürmektedir.

Istanbul’dan Fethiye’ye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz.

You might be interested:  Fethiye Çalış Plajı Nasıl?(Çözünme)

Fethiye hangi havaalanına yakın?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır.

Fethiye havaalanı nerede?

Fethiye ‘de henüz havalimanı bulunmamaktadır. Bu nedenle Fethiye uçuşlarınız için Muğla’da bulanan Dalaman Havalimanı ‘nı kullanabilir ve sonrasında otobüs, servis veya araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Istanbuldan nevşehire hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan özel araçla ulaşımı tercih edecek yolcuların öncelikle otobandan Ankara’ya ulaşım sağlaması gerekmektedir. Daha sonra çift şeritli yol üzerinden Nevşehir tabelalarını takip ederek şehre ulaşım sağlanmaktadır.

Istanbul Fethiye arası kaç saat sürer?

İstanbul – Fethiye arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İstanbul – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 55dk sürmektedir.

Fethiye’ye nasıl gidilir kaç km?

Muğla Fethiye arası ortalama 131 ( km ) mesafede ve yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Fethiye tam olarak nerede?

Muğla’nın doğu kıyılarında yer alan Fethiye, Ege bölgesinde olarak bilinse de resmi olarak Akdeniz bölgesinin sınırları içerisinde bulunmaktadır. Muğla’nın yine doğusunda bulunan Seydikemer ilçesi ve kuzeybatısında bulunan Dalaman ilçesiyle komşudur.

Muğla Fethiye arası kaç TL?

En ucuz bilet fiyatı 180 TL ‘dir.

Muğlaya giderken nerelerden geçilir?

Ortalama 210 kilometre mesafede yer alan Muğla ‘ya E87 otobanı kullanılarak en kısa şekilde ulaşım sağlanabilir. Sırasıyla Menderes, Torbalı, Aydın üzerinden devam edip Yatağan, Bayır ardından Muğla ‘ya ulaşım sağlanabilir. Bu yolculuk yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

Fethiye’ye kaç saatte gidilir?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 (km) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat (30 dakika) kadar sürmektedir. Muğla Ölüdeniz arası ortalama 131 (km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir. İstanbul Ölüdeniz arası ortalama 814 (km) mesafede ve araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika kadar sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *