Fethiye Ye Nasıl Giderim?(Çözünme)

Istanbul Fethiye nasıl gidilir?

İstanbul Fethiye arası otobüs seferleri ortalama olarak 15 saat sürmektedir. Bu yolculuk direk olarak Fethiye Otogarı’nda sonlanmaktadır. Yaklaşık olarak 120 – 130 TL olan yolculuk ücretinin ardından ardından yaklaşık olarak 15 TL’lik taksi ücreti ile merkeze ulaşabilir ya da firmaların servisini kullanılabilir.

Fethiye’ye neyle gidilir?

İlçeye, Dalaman ve Antalya Havalimanları üzerinden ulaşabilirsiniz. İki havalimanı arasından ilçeye en yakın olanı ise Dalaman Havalimanı’dır. Dalaman Havalimanı, ilçeye 45 kilometre uzaklıkta olup uçaktan indikten sonra özel araç kiralayarak 30-45 dakika içerisinde Fethiye ‘ ye varabilirsiniz.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

Fethiye’ye nasıl gidilir kaç km?

Muğla Fethiye arası ortalama 131 ( km ) mesafede ve yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Istanbul Fethiye nerelerden geçiyor?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz. Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin en önemli tatil yerlerinden biri olmasının yanında ülkenin kusursuz en iyi turizm merkezlerinden.

You might be interested:  Istanbul Kart Nasıl Alınır?(Doğru cevap)

Istanbul Fethiye arası kaç saat sürer?

İstanbul – Fethiye arası otobüs ile ne kadar sürüyor? İstanbul – Fethiye arası otobüs yolculuğu ortalama 12sa 55dk sürmektedir.

Istanbul’dan Fethiye’ye uçakla nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı, Fethiye merkezine 30 dakikalık mesafede yer alıyor. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Onur Air ile haftanın her günü İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 1 saat 15 dakikalık direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanı’na gidebilirsiniz.

Fethiye Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya – Fethiye arası uçuş mesafesi toplam 145 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 40 dakika sürüyor.

Fethiye nerede bulunur?

Fethiye, Akdeniz Bölgesi’nin batısında, Muğla iline bağlı bir ilçedir. Yüzölçümü 3.059 km²’dir. Muğla ili de dahil en geniş yüzölçümüne sahiptir. Doğu ve güneydoğusu Antalya ili, güneyi, güneybatısı ve batısı Akdeniz, kuzeybatısı Dalaman ilçesi, kuzeyi Denizli ve Burdur illeriyle çevrilidir.

Fethiye hangi havaalanına yakın?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır.

Fethiye havaalanı nerede?

Fethiye ‘de henüz havalimanı bulunmamaktadır. Bu nedenle Fethiye uçuşlarınız için Muğla’da bulanan Dalaman Havalimanı ‘nı kullanabilir ve sonrasında otobüs, servis veya araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Fethiye Ölüdenize hangi Havalimanı yakın?

Eğer otobüs ile Ölüdeniz’e gelmek isterseniz bugün pek çok büyükşehirden Fethiye ‘ye otobüs seferleri mevcut. Fethiye ‘ye geldikten sonra şehir içi ulaşımı kullanarak ya da taksi ile yaklaşık 15 dakikada Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz. Eğer havayolu ile gelmek isterseniz, bölgeye en yakın havaalanı Dalaman Havalimanı ‘dır.

Fethiye’ye kaç saatte gidilir?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 (km) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat (30 dakika) kadar sürmektedir. Muğla Ölüdeniz arası ortalama 131 (km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir. İstanbul Ölüdeniz arası ortalama 814 (km) mesafede ve araçla yaklaşık 11 saat 30 dakika kadar sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Üniversitesi Uzaktan Eğitim Sınavları Nasıl Oluyor?(En iyi çözüm)

Marmaris’e en kolay nasıl gidilir?

Marmaris’e gelmek için birçok alternatif bulunmaktadır. Dalaman Havalimanı’na 88 km mesafede bulunan Marmaris’e uçakla gelmek isteyenler, uçaktan indikten sonra Dalaman Havalimanı’ndan kalkan Havaş servislerini kullanarak direkt Marmaris merkeze ulaşabilirler. Havaş ile Marmaris arası yaklaşık 90 dakika sürmektedir.

Fethiye Yanıklar köyü arası kaç kilometre?

Fethiye ile Yanıklar Köyü arasında 15 kilometre gibi az bir mesafe bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *