Fethiye Ye Nasıl Gidebilirim?(Mükemmel cevap)

Fethiyeye havayolu ile ulaşım Muğla’nın iki havalimanından birisi olan Dalaman Havalimanı ile yapılmaktadır. Havalimanı ile Fethiye şehir merkezi arası 45 kilometredir. Havalimanı önünde bulunan araç kiralama şirketlerinden araç kiralayıp 45 dakika süren yolculukla şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

Fethiye’ye neyle gidilir?

İlçeye, Dalaman ve Antalya Havalimanları üzerinden ulaşabilirsiniz. İki havalimanı arasından ilçeye en yakın olanı ise Dalaman Havalimanı’dır. Dalaman Havalimanı, ilçeye 45 kilometre uzaklıkta olup uçaktan indikten sonra özel araç kiralayarak 30-45 dakika içerisinde Fethiye ‘ ye varabilirsiniz.

Istanbul’dan Fethiye’ye giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Fethiye yol güzergahı: İstanbul – İzmit – Sakarya – Kütahya – Afyon – Burdur – Tefenni – Çavdır – Söğüt – Kemer – Fethiye güzergâhını izleyebilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Fen Lisesi Nerede?(Doğru cevap)

Istanbul Fethiye arası nasıl gidilir?

İstanbul Fethiye arası otobüs seferleri ortalama olarak 15 saat sürmektedir. Bu yolculuk direk olarak Fethiye Otogarı’nda sonlanmaktadır. Yaklaşık olarak 120 – 130 TL olan yolculuk ücretinin ardından ardından yaklaşık olarak 15 TL’lik taksi ücreti ile merkeze ulaşabilir ya da firmaların servisini kullanılabilir.

Istanbuldan nevşehire hangi yoldan gidilir?

İstanbul’dan özel araçla ulaşımı tercih edecek yolcuların öncelikle otobandan Ankara’ya ulaşım sağlaması gerekmektedir. Daha sonra çift şeritli yol üzerinden Nevşehir tabelalarını takip ederek şehre ulaşım sağlanmaktadır.

Fethiye hangi havaalanına yakın?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı ‘ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı ‘na servisleri Otogardan kalkmaktadır.

Fethiye havaalanı nerede?

Fethiye ‘de henüz havalimanı bulunmamaktadır. Bu nedenle Fethiye uçuşlarınız için Muğla’da bulanan Dalaman Havalimanı ‘nı kullanabilir ve sonrasında otobüs, servis veya araç kiralama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Fethiye Ölüdenize hangi Havalimanı yakın?

Eğer otobüs ile Ölüdeniz’e gelmek isterseniz bugün pek çok büyükşehirden Fethiye ‘ye otobüs seferleri mevcut. Fethiye ‘ye geldikten sonra şehir içi ulaşımı kullanarak ya da taksi ile yaklaşık 15 dakikada Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz. Eğer havayolu ile gelmek isterseniz, bölgeye en yakın havaalanı Dalaman Havalimanı ‘dır.

Fethiye Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya – Fethiye arası uçuş mesafesi toplam 145 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 40 dakika sürüyor.

Fethiye Ölüdeniz arası kaç km?

Fethiye Ölüdeniz arası ortalama 14 ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık yarım saat(30 dakika) kadar sürmektedir. Muğla Ölüdeniz arası ortalama 131 ( km ) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Fethiye havaalanı arası kaç km?

Dalaman ve Fethiye arasındaki mesafe 44 km oluyor. Konforlu transfer araçlarımızla Dalaman merkezinden gerçekleştirdiğimiz hizmet ise en fazla 45 dk sürüyor. Bu hizmeti Dalaman havalimanından almak isteyenler için belirttiğimiz süre ise 57 dakika oluyor.

You might be interested:  Istanbul Dubai Uçak Bileti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Istanbuldan Muğla’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *