Dalaman Havalimanından Fethiye Ye Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Dalaman Havalimanından Dalaman merkezine gelip buradan 30 dakikada bir Fethiyeye hareket eden otobüslerle Fethiyeye gelebilirsiniz. Ayrıca Dalaman Havalimanından Havaş servisleriyle, araç kiralayarak veya taksi ile Fethiyeye ulaşabilirsiniz.

Fethiye hangi havaalanına yakın?

Fethiye ‘de havayolu ile ulaşım Dalaman Havalimanı’ndan yapılmaktadır. Dalaman’ın Fethiye merkeze uzaklığı 70 km’dir. HAVAŞ’ın Dalaman Havalimanı’na servisleri Otogardan kalkmaktadır. Fethiye ‘de Akdeniz iklimi hüküm sürer.

Dalaman Havaalanı Fethiye arası kaç saat?

Dalaman ve Fethiye arasındaki mesafe 44 km oluyor. Konforlu transfer araçlarımızla Dalaman merkezinden gerçekleştirdiğimiz hizmet ise en fazla 45 dk sürüyor. Bu hizmeti Dalaman havalimanından almak isteyenler için belirttiğimiz süre ise 57 dakika oluyor.

Fethiye Havaş nereden kalkıyor?

Havaş otobüsleri Fethiye de Otogardan hareket etmektedir. Havaş Otobüslerinin durağı otogar girişindedir ve otogara gittiğinizde kolayca görebilirsiniz, Muttaş Havalimanı Otobüslerinin hemen yanındadır. Fethiye otogarı şehir merkezindedir ve ulaşım kolaydır.

Dalaman havalimanından Fethiye’ye nasıl gidilir?

Dalaman Havalimanı ‘ndan kalkan HAVAŞ servislerini direkt Fethiye merkeze gitmek için kullanabilirsiniz. Havataş ile Dalaman Fethiye arası ulaşım 90 dakika sürer ve ücreti 17.5 Tl’dir.

You might be interested:  Bağcılar Istanbul Un Hangi Yakasında?(Çözünme)

Istanbul’dan Fethiye’ye uçakla nasıl gidilir?

Fethiye ‘ ye en yakın havalimanı olan Dalaman Havalimanı, Fethiye merkezine 30 dakikalık mesafede yer alıyor. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Onur Air ile haftanın her günü İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 1 saat 15 dakikalık direkt uçuşlarla Dalaman Havalimanı’na gidebilirsiniz.

Fethiye’den istanbul uçakla kaç saat?

İstanbul ile Fethiye Arası Uçakla 0 saat 41 dakika sürmektedir. İstanbul – Fethiye arasındaki uçuş mesafesi 485 km dir. 485 kilometrelik yol direkt uçuş ile ortalama olarak 700 km/h hızla giden bir yolcu uçağı ile yaklaşık 0 saat 41 dakika zaman almaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.

Dalaman Marmaris taksi kaç TL?

Havalimanı taksi açılış ücreti 5 lira, kilometre başına işleyen ücret ise yaklaşık 4 liradır. Taksi ile Marmaris ‘e gitmek için ortalama 340 lira, Fethiye’ye içinse 220 liralık ödeme yapılması gerekebilir. En düşük 35 lira ile Dalaman Merkeze sağlanan ulaşımdır.

Dalaman Havaalanı Ölüdeniz arası kaç km?

Hava yolunu tercih ederseniz en yakın havalimanı 55 km uzaklıktaki Dalaman Havalimanı ‘dır. Fethiye Ölüdeniz arası 14 km olup Fethiye ‘den Ölüdeniz ‘e düzenli ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Muğla Dalaman Göcek arası kaç km?

Dalaman Göcek arası kaç saat ve kaç kilometre olduğu bilgisi şöyledir. Dalaman merkezinden Göcek marina 22 km olup 25 dakika seyahat süresi bulunmaktadır. Dalaman havalimanından Göcek marina ise 25 km ve 30 dakika seyahat süresi bulunuyor.

Fethiye uçak ile nasıl gidilir?

Fethiye’ye havayolunu kullanıp gelmek isteyenler için Dalaman Havalimanına uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Dalaman Havalimanı, Fethiye arası mesafe 50 Km.’dir.

You might be interested:  Carrefour Nerede Var Istanbul?(Çözünme)

Fethiye Otogar ile ölüdeniz arası kaç km?

Merkezde bulunan Fethiye Otogarı’ndan Ölüdeniz ‘e düzenli dolmuş seferleri yapılmaktadır. Fethiye – Ölüdeniz arası 14 kilometredir, yemyeşil ormanlar arasında yolculuk yaparak Ölüdeniz ‘e ortalama 30 dakikada ulaşabilirsiniz.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Fethiye Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya – Fethiye arası uçuş mesafesi toplam 145 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 40 dakika sürüyor.

Dalaman havaalanindan Oludenize nasil gidilir?

Dalaman Havaalanı ile Ölüdeniz arasında yaklaşık 55 kilometrelik (Ortalama 1 saat) bir mesafe bulunmaktadır. İstanbul ve Ankara’dan direkt uçak seferleri ile ulaşılabilen Dalaman Havalimanı’ndan Fethiye’ye haftanın her günü hizmet veren Havaş otobüsleriyle ile rahatlıkla gidebilirsiniz.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Marmaris Transfer; Ülkemizde en fazla turist çeken Marmaris için Dalaman havalimanı arası vip ulaşım hizmetidir. Dalaman Marmaris arası kaç saat ve kaç kilometre mesafede sorusuna havalimanından 94 km ve ortalama 1 saat 15 dakikalık seyahat mesafesi olarak yanıtlamak mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *