Bursa Dan Istanbul A Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Bursa’dan istanbul’a feribotla nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası seyahat edecek yolcular için deniz yolu ile ulaşım seçeneği bulunmaktadır. İDO ve BUDO’nun düzenlediği seferler ile Yalova, Mudanya ve Güzelyalı feribot iskelelerine ulaşım sağlanmaktadır. Pendik ve Yenikapı olmak üzere iki farklı noktadan hareket eden feribot seferlerini İDO düzenlemektedir.

Istanbul Bursa araba ile nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan İzmit yolunu takip ederek Yalova– Bursa yolundan ilerleyerek Bursa ‘ya ulaşmak mümkündür. Bu güzergah üzerinde dilerseniz arabalı vapuru kullanabilir, dilerseniz de Osmangazi Köprüsü’nden ücretli geçiş yaparak direkt Bursa sınırlarına giriş yapabilirsiniz.

Bursaya en kolay nasıl gidilir?

İstanbul’dan Bursa ‘ya gidebilmek için Esenler otogarından Bursa ‘ya kalkan otobüslere binebilirsiniz. Ya da yolu daha da kısaltmak için İDO’lar ile Mudanya’ya giden feribotlara bindiğiniz takdirde 1.5 saat sonra Bursa ‘ya varabilirsiniz.

Bursa İDO iskelesinden merkeze nasıl gidilir?

Günde 16 sefer var, bilet fiyatları 14 TL’den başlıyor. Bursa ‘daki Güzelyalı İDO İskelesi ‘nde indiğinizde Bursa merkeze gitmek için otobüs ya da 10 dakika bir kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Bursa istanbul arası feribotla kaç TL?

Yenikapı-Bandırma hattında hafta içi şöför dahil araç fiyatı 124 lira olarak belirlenirken, Yenikapı- Bursa 99 lira oldu. Aynı hatlarda araçsız geçişler de 39 TL ve 24 TL olarak belirlendi.

You might be interested:  Ankara Büyükşehir Belediyesine Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Bursa deniz otobüsü nereden kalkıyor?

İdo Yenikapı Feribot İskelesinden kalkan gemiler Bursa merkeze 25 km uzaklıktaki Mudanya İlçesinin Güzelyalı Mahallesinde bulunan feribot iskelesine varır. Seferler bu iki iskele arasında yapılır.

Istanbul Bursa arası arabayla kaç saat?

Bursa ve İstanbul şehrinin uzaklığı kişilerin öğrenmek istediği bir bilgidir. Bursa ve İstanbul arası yaklaşık olarak 155 km ‘dir. Bireyler kendi aracıyla yaklaşık olarak 3 saat içerisinde ulaşım sağlayabilir.

Bursa istanbul arası feribotla kaç saat sürer?

Feribot ile 1 buçuk saat arası, Uçak ile 20 – 35 dakika arası, Otobüs ile 3 – 4 saat arası sürmektedir.

Eskişehir’e en kolay nasıl gidilir?

Bugün hemen her şehirden Eskişehir’e otobüs bulmanız mümkün. Eskişehir Terminali’ne geldikten sonra tramvay ya da şehir içi otobüslerle merkeze, kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eğer trenle gelecekseniz Eskişehir Garı şehrin merkezinde. Her yere ulaşmanız oldukça kolay olacaktır.

Kadıköyden Bursa’ya nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İDOBUS Kadıkoy – Bursa adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 15BK, 19EK, 4.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D34.

Istanbul bursa arası kaç saat?

İstanbul Bursa Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğu süreleri değişkendir. Sefer saati, kalkış ve varış noktası gibi unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir.

Bursa’ya en uygun nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası yolculuğunuz yaklaşık 75-80 dakika olacaktır. Bunun için Mudanya’ya İDO, Güzelyalı’ya ise BUDO’nun feribotları ile ulaşabilirsiniz. Oradan şehir içi ulaşım ile Bursa merkeze gelebilirsiniz. İsterseniz İstanbul’dan, Bursa Gemlik’e gelen deniz uçakları ile de Bursa ‘ya ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Halk Ekmek Bayiliği Nasıl Alınır?(Soru)

Mudanya iskeleden Bursa merkeze nasıl gidilir?

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından son günlerde yapılan yeni bir hizmet ulaşımı oldukça kolaylaştırdı. Bundan böyle Mudanya iskelesine gelen yolcular Tam bilet 3 lira, indirimli 2 lira olacak şekilde F3 otobüsleriyle Bursa kent merkezine gidebilecekler.

Yenikapı metro istasyonu İDO ya yakın mı?

Yenikapı, Fatih bölgesinde bulunan İDO Yenikapı İskelesi konumuna en yakın metro durağı, 14 dk yürüme mesafesindedir.

Bursa İDO hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İdo GÜzelyalı İskelesi yakınından geçiyor: 1/GY, 104, F/1.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *