Bodrum Masalı Yıldızlı Otel Nerede?(Doğru cevap)

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir.

Kanal D Bodrum masalı neden bitti?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum masalı aslı nın annesi kim?

Ağabey kardeşin yüzleşmesi, gizli kalanları ortaya çıkarır. Aslı ‘nın annesinin Maya olduğunu öğrenen Kelebek, babasının da Faryalı olduğunu öğrenir.

Bodrum masalı ne zaman bitti?

Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum ‘un Bitez mahallesinde çekildi.

Binbir Gece Şehrazatın evi nerede?

Yeniköy’deki Ferik Ahmet Afif Paşa Yalısı ise bu sıralar “ Binbir Gece ”nin (Kanal D) çekimlerine ev sahipliği yapıyor. TMSF’nin el koyduğu ve Şehrazat (Bergüzar Korel) ile Onur’un (Halit Ergenç) oturacağı bu yalıya her ay 30 bin YTL ödeneceği basında yer almıştı.

Bodrum Masalı sonunda ne oldu?

Bodrum Masalı sezon finalinde Haydar Efe ile Üzüm evlendi; herkesi düğün heyecanı sardı. Ateş ile Faryalı, Yıldız hakkında dertleşirken; Ateş, Faryalı’nın annesi ile problem yaşayıp üzülmesini istemediğini dile getirdi.

Bodrum Masalı tekrar başlayacak mı?

Kanal D kanalında ekranlara gelen ve oyuncu kadrosunda Timuçin Esen, Şevval Sam, Nejat İşler, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan çiçek Deniz, Toprak Sağlam, Serhan Onat ve Ezgi Şenler gibi isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı dizisi, yayından kaldırıldı ve yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

You might be interested:  Istanbul Mall Of Istanbul Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Bodrum Masalı finalinde Faryalı öldü mü?

Bodrum Masalı son bölümde Faryalı vuruldu Sezon finali ile Bodrum Masalı dizisinde herkes Efe ile Üzüm’ün düğünü için bir araya geldi. Soluk soluğa izleyeceğiniz Bodrum Masalı 42. bölüm sezon finali dün akşam yayınlandı.

Bodrum masalı kaç bölümdü?

Her salı izleyiciyle buluşan Ada Masalı dizisi bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek DİĞER 90’lı yılların unutulmaz ismi Merve İldeniz’i görenler tanımakta zorlandı!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *