Bodrum Masali Nerede Cekiliyor?(En iyi çözüm)

BODRUM MASALI Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum‘un Bitez mahallesinde çekildi.

Bodrum yıldızlı otel neresi?

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir. aynı şekilde içinde deniz geçen birçok sahne kadikalesi halk plajında çekilmiştir.

Akrep dizisi hangi evde çekildi?

Akrep dizisinin çekildiği evin Beykoz’da bulunduğu tahmin edilmektedir.

Seviyor sevmiyor dizi nerede çekiliyor?

Seviyor sevmiyor dizisinin büyük çoğunluğu İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde çekilmektedir. Örneğin Otel çekimleri Eyüp’te yapılıyor. Maslak’ta yapılan çekimlerin olduğunu biliyoruz.

Akrep dizisi hangi semtte çekiliyor?

Akrep dizisi İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan film platolarında gerçekleştiriliyor. Dizinin bazı sahnelerinin Büyükçekmece gölünde bazı sahnelerinin de Kocaeli Darıca’daki dizi platolarında çekildiği de aktarılan bilgiler arasında yer alıyor.

Doğduğun ev Kaderindir hangi handa çekildi?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, İstanbul Balat’ta çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul Fatih ilçesinde Balat semtinde yapılmaktadır. Çoğu sahne Balat’ta çekilmiştir.

Binbir Gece Şehrazatın evi nerede?

Yeniköy’deki Ferik Ahmet Afif Paşa Yalısı ise bu sıralar “ Binbir Gece ”nin (Kanal D) çekimlerine ev sahipliği yapıyor. TMSF’nin el koyduğu ve Şehrazat (Bergüzar Korel) ile Onur’un (Halit Ergenç) oturacağı bu yalıya her ay 30 bin YTL ödeneceği basında yer almıştı.

You might be interested:  Lunapark Nerede Var Istanbul?(Çözünme)

Ada masalı dizisi nerede çekildi?

Dizinin çekimleri İzmir iline bağlı Seferihisar ilcesinin Sığacık bölgesinde devam ediyor.

Eşkiyanın çekildiği ev kimin?

‘Eşkıya’ dizinin hemen hemen tamamı neredeyse bu evde çekiliyor. Senaryoya göre çekimlerin yapıldığı ev Hızır Çakırbeyli’nin evidir. Eşkıya’daki ev İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Zekeriyaköy’de Hikmet Sokak Numara 11’de bulunuyor.

Alemin kralı aslan kaç yaşında?

Birsu Demir, 14 Mayıs 1999 yılında İstanbul’da dünyaya geldi İlköğretim eğitiminden sonra Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro üzerine eğitim almaya başladı.

Alemin Kralı Oben kaç yaşında?

1999 doğumlu olan Birsu Demir, 2021 yılı itibarıyla 22 yaşındadır ve bekardır.

Gonul Dagi dizisi nerede çekiliyor?

Gönül Dağı, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *