Bodrum Masalı Nerede Çekildi?(En iyi çözüm)

BODRUM MASALI Başrollerinde Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Toprak Sağlam, Alperen Duymaz, Hilmi Cem İntepe, Dilan Deniz Çiçek ve Bora Cengiz’in oynadığı Bodrum Masalı dizisi Bodrum‘un Bitez mahallesinde çekildi.

Bodrum masalı yıldızlı otel nerede?

dizinin çekildiği otel, turgutreis ile gümüşlük arasinda kalan kadıkalesi’nde yer almaktadır. otelin gerçek adı da yıldızlı oteldir. aynı şekilde içinde deniz geçen birçok sahne kadikalesi halk plajında çekilmiştir.

Bodrum masalı son bölüm nasıl bitti?

Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

Bodrum masalı dizisi ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz haftalarda 5 Eylül’de Bodrum Masalı ‘nın yeni sezon çekimlerinin başlayacağı TMC Film tarafından duyurulmuş ve 15 Eylül’de yeni sezonun izleyicilerle buluşacağı açıklanmıştı.

Bodrum masalı dizisi ne zaman çekildi?

Bodrum Masalı son bölümde Faryalı vuruldu Sezon finali ile Bodrum Masalı dizisinde herkes Efe ile Üzüm’ün düğünü için bir araya geldi. Soluk soluğa izleyeceğiniz Bodrum Masalı 42. bölüm sezon finali dün akşam yayınlandı.

Bodrum masalı neden devam etmedi?

DUVAR – Bodrum Masalı adalı dizide başrolde yer alan oyuncu Timuçin Esen’in, Müslüm Gürses’i bir sinema filminde canlandırma teklifi nedeniyle ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin de devam bölümlerinin Esen’in canlandırdığı ‘Faryalı’ karakteri üzerine kurulması nedeniyle bitirildiği belirtiliyor.

You might be interested:  Ankara Edremit Uçak Seferleri Ne Zaman Başlıyor?(Doğru cevap)

Bodrum masalı kaçıncı bölümde final yaptı?

Dizi 18 Haziran 2017 tarihinde yayımlanan 42. bölümde sezon finali yaparak yayından kaldırılmıştır..

Bodrum masalı Kaç Bölüm Yayınlandı?

Her salı izleyiciyle buluşan Ada Masalı dizisi bundan böyle Çarşamba günleri ekrana gelecek DİĞER 90’lı yılların unutulmaz ismi Merve İldeniz’i görenler tanımakta zorlandı!

Bodrum masalı konusu nedir?

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Evren’in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur. Ailenin elinde avucunda Bodrum ‘da Yıldız’ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır.

Bodrum masalı aslı nın annesi kim?

Ağabey kardeşin yüzleşmesi, gizli kalanları ortaya çıkarır. Aslı ‘nın annesinin Maya olduğunu öğrenen Kelebek, babasının da Faryalı olduğunu öğrenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *