Bodrum A Nasıl Giderim?(EN iyi 5 ipucu)

Bodrum’a Türkiye’nin dört bir yanından hava yolu, deniz yolu ve kara yoluyla ulaşılabiliyor. İlçe sınırlarında otogarı ve yat limanları bulunan Bodrum, Milas ilçesiyle aynı havalimanını kullanıyor. Bodrum’a en yakın havalimanı yaklaşık 35 km uzaklıktaki Milas-Bodrum Havalimanı.

Bodrum’a nereden gidiliyor?

Kendi araçlarıyla karayolunu kullanmak isteyen kişiler İzmir’e ulaşmak suretiyle Aydın otobanı üzerinden Milas’a geçebilir. Daha sonra Milas aracılığıyla Bodrum’a geçiş yapmak oldukça kolay. Bu durum aynı zamanda Bodrum’a doğrudan ulaşan pek çok farklı otobüs firması ile da ele alınabilir.

Bodrum’a gitmek için hangi havaalanı?

Bodrum’a gitmek veya Bodrum’dan farklı şehirlere seyahat etmek için uçak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hatta Muğla’nın pek çok ilçesine Milas Bodrum Havalimanı üzerinden gidebilirsiniz.

Bodrum Ankara hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan yola çıktıysanız 701 km sonra Bodrum merkeze ulaşılacaktır. Güzergâh olarak iki seçenek mevcut kestirme olan ilk yolda sırası ile Bolvadin, Dinar ve Nazilli yolunu takip ederek gidilir bu yol ortalama 8 saat sürmektedir. Diğer seçenek olan Afyon, Uşak, Turgutlu ve Söke üzerinden de gidilmektedir.

Bodrum Havalimanından bodruma nasıl gidilir?

Havalimanı – Bodrum Otogar- Havalimanı arasında hizmet veren Havaş servisleri uçuş saatlerine göre düzenleniyor ve havalimanının iç hatlar çıkışında yer alıyor. Bodrum Havaalanı Havaş servisine binerek Güvercinlik, Torba yolu ve Bodrum Otogar güzergahını takip ederek merkeze yaklaşık 45 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Finans Merkezi Ne Zaman Bitecek?(Doğru cevap)

Istanbul Bodrum feribotla nasıl gidilir?

İstanbul için ilk seçenek olarak; Yenikapı üzerinden hızlı feribotla Bandırma’ya geçerek Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas güzargahını takip ederek Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz.

Istanbul’dan izmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Bodrum merkeze hangi havaalanı yakın?

Bodrum ‘a en yakın havalimanı Uluslararası Bodrum Milas Havalimanı (BJV) (Telefon: 0 252 523 01 01) olup Bodrum merkezine yaklaşık 36 km. mesafededir.

Muğla’da kaç tane havaalanı var?

İl de iki havalimanı var, Dalaman Havaalanı ve Bodrum-Milas Havaalanı. Her yıl milyonlarca turist ağırlayan Muğla, Türkiye’ nin en eski yerleşimlerinden de biri.

Istanbul Bodrum arası araba ile kaç saat?

Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Ankara Bodrum kaç saat sürüyor?

Ankara – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 17dk sürmektedir.

Bodrum hangi illere yakın?

Bodrum, il merkezi Muğla’ya 111 km, İzmir’e 242 km, Marmaris’e 165 km ve Fethiye’ye 234 km uzaklıktadır.

Bodrum Milas Havaalanı arası kaç km?

Bodrum Milas Havaalanı ile Bodrum merkez arası 36 km mesafe var ve bu mesafe yaklaşık 40 dakika süren bir yolculuk anlamına geliyor.

Muttaş Bodrum nereden kalkıyor?

( Bodrum otogarı-Milas Bodrum Havalimanı) Gidiş seferleri uçuş saatinden 2 saat önce Bodrum Otogarı’ndan hareket etmektedir. Torba kavşağı alt geçidi ve Güvercinlik Metro önünden yolcu almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *