Bauhaus Nerede Var Istanbul?(Çözülmüş)

Türkiye’de Bauhaus nerelerde var?

Bauhaus hakkında Avrupa’da 300’den fazla şubesi bulunan Bauhaus Türkiye ‘de 1995 yılında açılmıştır ve günümüzde İstanbul, Bursa, Ankara ve Antalya’da toplam 10 mağaza ile hizmet vermektedir.

Bauhaus hafta sonu açık mı?

Bauhaus hafta sonu Cumartesi ve Pazar açık mı? Ancak pandemi tedbirleri kapsamında alınan kararlar gereği Cumartesi günleri 08:30- 21:00 saatleri arasında hizmet veren Bauhaus, hafta sonu Pazar günü kapalıdır.

Çorlu’da Bauhaus var mı?

Merhaba, Çorlu ‘da şu an için mağaza açılışımız bulunmamaktadır.İnternet sitemiz üzerinden hızlı ve güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz.

Bauhaus akımı nedir?

Bauhaus akımı, 19. yüzyılın ortalarından bu yana Avrupa’da sürmekte olan ekonomik, kültürel ve toplumsal modernleşmenin -başta tasarım ve mimari olmak üzere- sanata yansımasıdır.

Bauhaus kaça kadar açık 2020?

BAUHAUS MESAİ SAATLERİ 2020 Bauhaus mağazaları hafta içi her gün mesaiye sabah saat 10.00’da başlar ve akşam kapanış saatti olan 22.00’kadar devam eder. Baauhaus öğlen molası vermemektedir. Ayrıca hafta sonu yani cumartesi ve pazar günleri de hafta içi maesi saatleri gibi hizmet verir.

Koçtaş hafta sonu açık mı?

Koçtaş hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) vatandaşlara hizmet vermektedir. 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim günleri ile Kurban ve Ramazan Bayramları’nda Koçtaş mağazalarını açık bulabilirsiniz.

Bauhaus ne zaman kapanıyor?

Bauhaus Yapı Market sabah saat 08.30 ile akşam 22.00 arasında hizmet veriyor. Sadece dini bayramların birinci günü kapalı olan market, bayramların ikinci gününde ise sabah saat 10.00 ile akşam saat 20.00 arasında hizmet veriyor.

You might be interested:  Istanbul Ankara Arasi Otobus Bileti Ne Kadar?(Soru)

Tekzen ne zaman açılacak?

Tekzen Mağazası çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 10.00’da başlar ve kapanış saati olan 20.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. Tekzen alışveriş mağazaları sadece Cuma günleri Cuma namazı nedeni ile kapalı olduğu yerler bulunmaktadır. 1995 yılında kurulan Tekzen, Türkiye’nin ilk yapı marketidir.

Koçtaş saat kaça kadar açık?

Koçtaş şubelerinin açılış saati, 10.00’dır. Kapanış saatleri de 20.00 ile 21.00 saatleri arasında değişir ve hangi Koçtaş mağazasının saat kaçta kapanacağı şube bilgileri arasında yer alır. Koçtaş iletişim numarası, 0850 209 5050’dir.

Ikealar açık mı?

IKEA ile ilgili en çok merak edilen konular arasında hafta içi/hafta sonu mesai saatleri bulunuyor. IKEA çalışma saatleri koronavirüs kapsamında alınan önlemler dahilinde hafta içi 09.30 – 17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Cepa saat kaça kadar açık?

CEPA AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, CEPA AVM yılbaşında açık mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *