Antalya Otogardan Kemere Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Antalya kemere hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya – Kemer Durağı yakınından geçiyor: 104, AC03, GCK76A.

Antalya Havalimanı Kemer nasıl gidilir?

ANTALYA HAVALİMANI ‘NDAN KEMER ‘E OTOBÜS İLE NASIL GİDİLİR? Antalya Havalimanı ‘nda hizmet veren Tramvayı kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidilerek Kemer ‘e giden otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda Antalya ‘da yazın her 10 dakikada bir Kemer ‘e giden minibüsler bulunuyor.

Kemer hangi havaalanina yakin?

Türkiye’nin bu en gözde tatil beldesinde yaz döneminde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak biletinizi önceden almanızı tavsiye ederiz. Kemer ‘e en yakın havalimanı ise Antalya Havalimanı. Buradan bineceğiniz airport shuttle’lar ile yaklaşık 1 saat 10 dakikalık yolculuk sonunda Kemer ‘e varmış olacaksınız.

Kemere uçakla nasıl gidilir?

Kemer ‘e havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Antalya Otogarına Havaş’ın servisleri ile gidebilirsiniz.

Antalya Kemer arası kaç para?

Kemer Antalya otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 25 TL ‘dir.

You might be interested:  Istanbul Apple Store Nerede?(Soru)

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

Antalya Havalimanından Kemer’e Havaş var mı?

Antalya Havalimanından Otogara Ulaşım için Antalya Havalimanı ‘nda hizmet veren Havaş otobüslerini kullanarak Otogara kadar gidebilirsiniz. Otogarda ise ilçe terminaline gidirek Kemer’e giden otobüslere binip Kemer’e, Beldibine, Göynük, Çamyuva’ya gidebilirsiniz.

Antalya Kemer arası kaç km?

Kemer harita konumunda Konyaaltı’nın güneyinde bulunuyor. Yüz ölçümü 471 km olan Kemer, Antalya merkeze yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor.

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç kilometredir?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya ‘dan Kemer ‘e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Antalya Olimpos Kemer arası kaç km?

Kemer Olimpos arası 40 kilometredir. Yolculuk yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Denizli Olimpos arası 226 kilometredir.

Kemer Kaş arası sahilden kaç km?

Antalya’nın Önemli Turizm Merkezlerinden Kaş ‘a Mesafeler Kemer Kaş arası 146 km mesafe olup, araçla en kısa güzergah üzerinden gidildiğinde Kemer Kaş arası 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Göynükten havaalanına nasıl gidilir?

Göynük ‘e Hava Yolu ile Ulaşım Hava yolu ile Göynük ‘e gidecek olan yolcuların, ilk olarak Cengiz Topel Havalimanı’na uçuş yapmaları gerekir. Havaalanına ulaştıktan sonra yaklaşık 14 kilometre uzaklıktaki İzmit Otobüs Terminali’ne gidilmesi gerekir ve bu yolculuk 15 – 20 dakika sürmektedir.

Göynük Antalya Havaalanı arası kaç km?

Havalimanı Göynük transfer süresi normal hava koşullarında ortalama 1 saat 38 dakika sürmektedir. Havalimanı Göynük arası kaç km diye merak ediyorsanız bunun cevabı 98-105 km olarak, Göynük Otelleri’ne göre değişmektedir.

You might be interested:  Ankara Demetevler Nereye Bağlı?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya havaalanı otogar arası kaç dakika?

Antalya Havalimanı Otogar arası yaklaşık yolculuk süresi: Antalya Havaalanı ile Otogar arası 600 numaralı otobüs ile yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *