Antalya Kaş’a Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleriyle ilçeye gidilebilir. Antalya Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28 TL. Batı Antalya telefon (0242) 3314081. Batı Antalya Kaş otogar telefon (242) 8363677.

Antalya Kaş a uçakla nasıl gidilir?

Kaş’a Havayolu ile Ulaşım Kaş’a olan yakınlığı sebebiyle daha çok Dalaman Havalimanı kullanılmaktadır. Dalaman Havalimanı’nın Kaş’a olan uzaklığı ise yaklaşık olarak 150 kilometredir. Havalimanına iniş yaptıktan sonra bölgedeki servis araçları ile Fethiye ilçe merkezine gidilip, buradan Kaş otobüslerine binilmelidir.

Istanbul Kaş yolu nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Kaş ‘a Ulaşım İstanbul ‘un Kaş ‘a yaklaşık uzaklığı 809 kilometredir. Hem Anadolu Yakası’ndan hem de Avrupa Yakası’ndan doğrudan otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yolculuk yaklaşık olarak 11 – 13 saat arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca gün içerisinde oldukça sık sefer mevcuttur.

Antalya Kaş otobüsleri nereden kalkıyor?

ANTALYA – KAŞ (Batı Antalya Tur) ANTALYA – KAŞ otobüs hattının ilk durağı İlçeler Terminali olup son durağı Kaş Otogar durağıdır.

Antalya Havalimanindan kaşa nasıl gidilir?

Antalya Havaalanı’ndan Kaş’a ulaşım için farklı seçenekleriniz bulunuyor: Otobüsle gelmek isteyenler önce havaalanından Antalya otogarına gelmeliler. Bunun için Havaş, metro ya da otobüse binmeleri gerekiyor. Bir saatte otogara ulaştıktan sonra buradan Batı Antalya minibüsleri ile direk, 4 saatte Kaş’a ulaşabilirler.

You might be interested:  Istanbul Dan Gökçeada Ya Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Kaşa gitmek için hangi havaalanı?

Antalya Havalimanı Kaş ‘a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş ‘a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş ‘a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Antalyadan Kaşa hangi yoldan gidilir?

Alternatif olarak da Antalya’dan gelirken yayla yolunu seçip, yukarıdan yani Torosların üzerinden de Kaş’a gelebilirsiniz. Bu yol ise 187 km. Antalya otogardan kalkan Kaş otobüsleriyle ilçeye gidilebilir. Antalya Kaş otobüs bileti ise Batı Antalya firmasında 28 TL.

Istanbul Fethiye en kısa nasıl gidilir?

Havalimanından araç kiralama ya da özel transfer seçeneklerini kullanarak Fethiye ‘ ye kısa sürede gidebilirsiniz. Toplu taşıma seçeneği ile Fethiye ‘ ye ulaşmak için Antalya Havalimanı’ndan belediye otobüsü, HAVAŞ ya da tramvayla Antalya Otogarı’na geçip otogardan Fethiye otobüsünü kullanabilirsiniz.

Antalya Kaş arası sahilden kaç km?

Yol Kaç Saat Sürer? En kısa yol olan sahil şeridinden Antalya Kaş arası 189 km ‘dir.

Istanbul kaş arası otobüsle kaç saat?

İstanbul Kaş arasındaki en kısa otobüs seferi 14 saat 30 dakika sürmektedir.

Antalya Kaş otobüs kaç TL?

Antalya Kaş otobüs bileti ne kadar? En ucuz bilet fiyatı 30 TL ‘dir.

Antalya Kaş otobüs kaç saat?

Antalya – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Kaş Otogardan merkeze nasıl gidilir?

Kaş otogardan yazın 20 dakikada bir hareket eden minibüsler ile sırasıyla Kaputaj Plajı, Kalkan, Patara ve Kınık’a (Xanthos Antik Kenti) ulaşabilirsiniz. Bu minibüs Patara Antik Kenti’ne direk gitmiyor, kavşakta inip bir diğer servise binmeniz gerekiyor.

Dalamandan kaşa Havaş var mı?

Dalaman İle Kaş arası Havaş yada Belediye otobüsleri maalesef yoktur. Havalimanı ile Kaş arası ulaşımınızı Havaş yada Muttaş ile yapmak isterseniz; Havalimanı otoparkında bulunan Havaş yada Muttaş araçları ile Fethiye otogarına kadar gidebilir buradan sahilden Antalya otobüsleri ile kaşa ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul 3. Havalimanı Nerede Yapılacak?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya Havalimanı Kemer arası kaç km?

Kemer ‘e gelmek isteyen pek çok turist havayolu ulaşımını tercih etmektedir. Antalya havalimanı Kemer arası mesafe 58 kilometre ve yolculuk süresi 54 dakika sürmektedir.

Izmir kaş kaç saat sürüyor?

İzmir – Kaş arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat 11 dakika sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *