Antalya Havalimanından Alanya Ya Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Antalya havalimanından Alanya‘ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.

Antalya havalimanından Alanya’ya Havaş var mı?

Öncelikle havalimanından Havaş servisi ile otogara geçebilirsiniz. Belirli saat aralıklarla havalimanından kalkan bu araçlarla ortalama 15 TL’ye otogara geçebilir ve oradan 10’dan fazla firma seçeneğinden bir tanesi ile Alanya ‘ya otobüs ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Alanya Antalya Havaş ne kadar?

Havalimanı Transferini Önceden planlayın Buradan Alanya ‘ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 250 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 30 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 45 TL’dir.

Alanya Havaalanından merkeze nasıl gidilir?

Alanya Gazipaşa Havaalanı ile şehir merkezi arası ulaşımınızı HAVAŞ otobüsleri ile sağlayabilirsiniz. HAVAŞ’ın havalimanından Alanya şehir merkezine düzenli servis otobüsleri bulunmaktadır. Alanya ‘dan günde birkaç kez belirli saatlerde ve Gazipaşa Havalimanı’ndan iç hat uçuşlarından 25 dakika sonra hareket etmektedir.

Antalya Havalimanından terminale nasıl gidilir?

Antalya Havalimanından Otogara gidebilmek için 4 farklı seçeeneğimiz bulunmaktadır.

  1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
  2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
  3. 3. Seçenek; Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışan Tramvay ile,
  4. Seçenek; Taksi ile.
You might be interested:  Istanbul Ticaret Üniversitesi Işletme Fakültesi Nerede?(Doğru cevap)

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız.

Antalya Havaş otobüsleri nereden kalkıyor?

Antalya Havaş Yolcu İndirme Noktaları: Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Sanayi Kavşağı, İstikbal Mağazası Önü, Çallı, Erasta AVM, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Mini City, Kemer Otobüs Durağı, Migros AVM.

Antalya Alanya arası kaç lira?

Antalya – Alanya Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Antalya – Alanya otobüs bileti fiyatı en ucuz 30,00₺’dir.

Antalya Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ ( Havaş ) HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ ( Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor.

Alanya Havaş nereden kalkıyor?

HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı Alanya Otogar ( Havaş ) olup son durağı Gazipaşa Havalimanı (Gzp)✈ ( Havaş ) durağıdır.

Gazipaşa Alanya arası kaç kilometre?

Antalya’nın Gazipaşa ilçesine açılan Alanya – Gazipaşa Havaalanı, Alanya ‘ya sadece 45 km mesafede bulunmaktadır. Antalya Alanya Arası Kaç Km?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *