Antalya Havalimanı Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Şehir iç ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle Antalya Otogarı’ndan Antalya Havalimanı‘na gitmek oldukça kolay. Otogardan kalkan 600 numaralı belediye otobüsleriyle Antalya Havalimanı‘na gitmek ortalama 55 – 60 dakika sürüyor.

Antalya Havaş otobüsleri nereden kalkıyor?

Antalya Havaş Yolcu İndirme Noktaları: Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Kepez Belediyesi, Sanayi Kavşağı, İstikbal Mağazası Önü, Çallı, Erasta AVM, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Mini City, Kemer Otobüs Durağı, Migros AVM.

Antalya Kepez den havaalanına nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 ‘dir. 400 Numaralı Otobüs ile Kepez Belediyesinden, Çallı’ den, Akdeniz Üniversitesinden, 5M Migros Alışveriş Merkezinden İl sağlık Müdürlüğünden (Eski İl sağlık Müdürlüğü Binası), Sarısu – Konyaaltı Bölgesinden Antalya Havalimanına Gidebilirsiniz.

Antalya Havalimanına hangi otobüs gider?

Antalya Havalimanı Ulaşım: Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir Belediyesi 600 ve 800 ve 400 numaralı otobüsleri çalışmaktadır. 400, 600, 800 numaralı Otobüsler Antalya Havalimanı ile Şehir Merkezinin bir çok noktası arasında karşılıklı olarak çalışmaktadır.

Antalya Havalimanı’ndan merkeze nasil gidilir?

Antalya Havalimanı ile Şehir merkezi arasında Antalya Büyükşehir belediyesi tarafından işletilen 400, 600 ve 800 numaralı otobüsler çalışmaktadır. Antalya Havalimanı İç Hatlar Otobüs Durağı Numarası: 11525 ‘dir.

You might be interested:  Istanbul Antalya Arası Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Antalya Havaş nereye gidiyor?

HAVAŞ otobüs hattının ilk durağı 10023 – Migros olup son durağı Antalya H.Limanı ✈️ ( Havaş ) durağıdır. HAVAŞ ( Antalya Havalimanı (Ayt) ✈), her gün çalışıyor. Ek bilgi: HAVAŞ hattında 8 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 32 dakika.

Antalya otogardan Havalimanı’na nasıl gidilir?

Şehir iç ulaşımda en sık kullanılan ulaşım aracı olan belediye otobüsleriyle Antalya Otogarı’ndan Antalya Havalimanı ‘ na gitmek oldukça kolay. Otogardan kalkan 600 numaralı belediye otobüsleriyle Antalya Havalimanı ‘ na gitmek ortalama 55 – 60 dakika sürüyor.

Antray saat kaça kadar?

T1A tramvay hattı (Fatih), 15209 – Dış Hatlar 1-Antalya H.Limanı ✈ durağından başlayıp 15161 – Fatih durağına gidene kadar 25 duraktan geçiyor. T1A tramvay hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:23’da çalışmaya başlıyor ve 23:53’da bitiyor. Bu haftaki çalışma günleri: her gün.

Hangi otobüs havaalanına gidiyor?

İstanbul Havalimanına ulaşım İETT otobüsleri ile sağlanabilir. İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-8 ve H-9 numaralı hatları ile yeni havalimanına ulaşılabilir.

Antalya Muratpaşa Havaalanı arası kaç km?

Muratpaşa ‘ya Havayolu ile Ulaşım Antalya Havalimanı ile ilçe merkezi arası mesafe ise ortalama 10 kilometredir.

Antalya 800 otobüs nerede?

800 numaralı Otobüs Havalimanı – Lara – Sampi Kavşağı – Burhanettin Onat Caddesi arasında çalışmaktadır. Sarısu Konyaaltı bölgesi, Çallı kavşağı, kepez Belediyesi Hal kavşağı Havalimanıı arasında artık 400 numaralı Havalimanı otobüsü çalışmaktadır.

Antalya 600 otobüs nerede?

600 ( Antalya Ulaşım A.Ş.) 600 otobüs hattının ilk durağı 14142 – Dış Hatlar Terminali 2 olup son durağı 10828 – Otogar İçi durağıdır. 600 (Terminal), her gün çalışıyor.

Antalya Belediye Otobüsleri saat kaça kadar çalışıyor?

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında çalışması zorunlu olan vatandaşlar için 31 hattı sefere koydu. Cumartesi kısıtlama gününde 84, Pazar günü ise 57 olmak üzere hafta sonu toplam 141 otobüs 31 hat üzerinde saat 06.00-22.00 arası vatandaşa hizmet verecek.

You might be interested:  Izmir Istanbul Arasi Nerede Yemek Yenir?(EN iyi 5 ipucu)

Antalya Havalimanı Belek Taksi ücreti ne kadar?

Antalya Havalimanından Belek taraflarına giderseniz ödeyeceğiniz ücret: 200 TL. bile geçebiliyor. Bu yüksek ücretler karşısında araç kiralamak bile daha ucuza gelebilir.

Antalya Havalimanından otogar kaç saat?

Antalya Havalimanı Otogar arası yaklaşık yolculuk süresi: Antalya Havaalanı ile Otogar arası 600 numaralı otobüs ile yaklaşık 50 – 60 dakika sürmektedir.

Antalya Havalimanı Konyaaltı nasıl gidilir?

Antalya Havalimanı ‘ndan ister ücretli Havaş servisi, isterseniz 600 numaralı otobüs hattı ile Konyaaltı ‘na geçebilirsiniz. Yada KL08 ya da TK3 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *