Ankara Şehir Hastanesi Ne Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyerek Metro ile Tarım Bakanlığı durağında inip 112 numaralı EGO ring otobüsü yada taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Ankara Şehir Hastanesi yakınından geçiyor: 113, 175, 339-5, 419-5, 522.

Ankara Şehir Hastanesi hangi mahallede?

Çankaya ilçesinin Bilkent semtinde yer alan hastane, 180 dekar alan üzerine kuruludur.

Bilkent Şehir Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bilkent Şehir Hastanesi yakınından geçiyor: 113, 175, 419-5, 450, 522.

Kızılay Bilkent nasıl gidilir?

Kızılay ‘da indikten sonra M1-2-3 metrosuna aktarma yaparak Bilkent durağında inmeli ve Bilkent Metro İstasyonu durağına gitmelisiniz. Duraktan 176 numaralı otobüse binip İdari Birimler durağında indikten sonra kampüse yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Ankara Şehir Hastanesi otobüsleri nereden kalkıyor?

AŞTİ Otobüs Terminalinden Söğütözü Metrosuna yürüyün. Söğütözü Metrosu’ndan binin ve Tarım Bakanlığı durağında inin. Ardından 112 numaralı EGO otobüsüne binin ve Ankara Şehir Hastanesi ‘nde inin.

Ankara Şehir Hastanesi tam olarak nerede?

Ankara ‘daki şehir hastanelerinin ilki, Bilkent semtinde yer alıyor. Adını Bilkent Üniversitesi’nden alan semt; bir anlamda Ankara ‘nın üniversiteler bölgesinde yer alıyor. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arasındaki arazide konumlanmıştır. Eskişehir Yolu ile bu semti Bilkent Köprüsü bağlar.

You might be interested:  Antalya Emniyet Müdürü Kim?(Çözülmüş)

Ankara Şehir Hastanesine Kızılaydan nasıl gidilir?

Kızılay Güvenpark istikametinden Ankara Şehir Hastanesi Dolmuşlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulus İstikametinden Bilkent istikametine giden dolmuşlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dolmuş kalkış noktası ULUS – Denizciler dolmuş durağıdır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi kimin?

Ankara Şehir Hastanesi Bilkent – CCN Group.

Ankara Şehir Hastanesi Üroloji hangi binada?

Ayrıca haftanın 3 günü ayrı bir ameliyathane odasında robotik ürolojik cerrahiler yapılmaktadır. Kliniğimiz poliklinik hizmetini Ankara Şehir Hastanesi Onkoloji binası B1 kat, E blok ta bulunan 12 adet poliklinik odasında sunmaktadır.

Ankara Acıbadem Hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Acıbadem Ankara Hastanesi yakınından geçiyor: 135-2, 173-1, 185-1, 185-2, 301.

Bursa şehir hastanesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Şehir Hastanesi FTR yakınından geçiyor: 2/U, B/34-U, H/1, H/2, H/3.

Bilkent servisleri nereden kalkıyor?

Bilkent Üniversitesi’nden Ankara’nın iki ana noktasına (Tunus Caddesi ve Sıhhiye) ücretsiz servisler kalkmaktadır. Bu araçların AŞTİ ve Bahçelievler durakları da vardır. Bu servis araçları Bilkent Üniversitesi öğrencileri ve personeli için ücretsizdir.

Bilkent metrodan Bilkent Center nasıl gidilir?

Metro ile Ulaşım: Kızılay Çayyolu hattı üzerindeki Bilkent metro durağında indikten sonra duraktan kalkan Bilkent otobüsleri ile Bilkent Center ‘a kolayca ulaşılabilirsiniz.

Ankara tren garından Bilkent Üniversitesine nasıl gidilir?

Tren Garı’ndan Gençlik parkı içerisinden Ulus çıkış kapısına doğru yaklaşık 300 metre yürüyün. Buradan Batıkent-Kızılay metrosuna binerek Kızılay’da ininiz. Buradan Kızılay-Çayyolu metrosuna aktarma yapınız. Metro ile Bilkent durağında ininiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *