Ankara Otobüs Bileti Ne Kadar?(Doğru cevap)

Kamil Koç istanbul ankara kaç para?

Kamil Koç İstanbul Ankara seferi için başlangıç fiyatı 92 TL’dir.

Kamil Koç istanbul ankara kaç saat?

Ankara İstanbul arası otobüsle 6 saat sürmektedir. İzmir İstanbul arası otobüsle Kamil Koç Ekspres Seferlerle 4.5 saat sürmektedir. Adana İstanbul arası otobüsle ortalama 14 saat 23 dakika saat sürmektedir.

Kayseri Ankara otobüs bileti kaç TL?

En ucuz Kayseri – Ankara otobüs bileti 70,00 TL ‘dir.

Istanbul Ankara otobüs nereden kalkıyor?

İstanbul Esenler Otogarı’ndan, İstanbul Harem Otogarı’ndan, İstanbul Alibeyköy Otogarı’ndan her gün belirli saatlerde İstanbul – Ankara otobüs firmaları tarafından İstanbul – Ankara otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Ankara’ya otobüs var mı?

Birçok şehirden yapılan Ankara otobüs seferleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Yakınlarından illerden ortalama olarak Ankara otobüs yolculuğu 6-8 saat arasında değişmektedir. Neredeyse her firmanın seferleri bulunmaktadır ve sık aralıklarla düzenlenmektedir.

Istanbul ankara bilet ne kadar?

En ucuz İstanbul – Ankara otobüs bileti 65,00 TL’dir.

Araba ile istanbul ankara kaç saat?

Ankara ile İstanbul arası kara yolculuğu mesafesi 450 km ‘dir. Bu süre 5 saate yakın sürmektedir.

Istanbul’dan Ankara kaç saat otobüsle?

İstanbul Ankara arası en çok otobüs seferi düzenleyen firmalar; Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa, Rahmi Hamurcu, Yeni Aksaray, Öz Sivas firmalarıdır. İstanbul – Ankara arası otobüs yolculuğu yaklaşık olarak 6 saat 30 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Istanbul Imam Hatip Lisesi Nerede?(Soru)

Istanbul ankara arası kaç saat hızlı tren?

Ankara İstanbul hızlı treninin seyahat süresi; 4 saat 15 dakikalık bir yolculuk olarak hızı ile öne çıkıyor.

Ankara istanbul esenler arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Esenler arası otobüs ile ne kadar sürüyor? Ankara – Esenler arası otobüs yolculuğu ortalama 5sa 44dk sürmektedir.

Kamil Koç istanbul izmir kaç saat sürüyor?

Kamil Koç İstanbul İzmir seferleri 24 saat boyunca devam eder. İstanbul -Ümraniye-Dudullu kalkış noktasından 00:15, İstanbul Alibeyköy kalkış noktasından 00:20 ve İstanbul Esenler Otogar kalkış noktasından 02:00 saatlerinde ilk seferler düzenlenmektedir.

Kayseri Ankara kaç saat otobüs?

Ankara Kayseri Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? Ankara Kayseri arası otobüs yolculuğu süresi güzergâha, mola sayısına ve sefer saatine göre değişmekle birlikte ortalama olarak 5 saat ila 5 saat 25 dakika arasında sürmektedir.

Kayseri Ankara arası otobüsle kaç saat sürer?

Ankara – Kayseri otobüs seferi 4 saat 30 dakika sürmektedir. Ankara ‘dan Kayseri ‘ye otobüsle yolculuk süresince 1 mola verilmektedir. Ankara Aşti Otogarı’ndan Kayseri Otogarı’na Metro, Süha, Rh Turizm, Kırşehir Sanal ve Beydağı Turizm otobüs seferleri düzenlemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *