Ankara Maltepe Pazarı Nerede?(Mükemmel cevap)

Istanbul maltepe pazarı hangi gün?

Maltepe ‘de halk pazarları saat 07.00’de kuruluyor ve en geç saat 19.00’a kadar alışveriş yapılabiliyor. Bazı semtlerde pazarların toplanma saati 20.00’ye kadar sarkabiliyor.

Ankara Maltepe Pazarı ne zaman açık?

Pazartesi: Maltepe Merkez Pazarı Salı: Yok Çarşamba: Bağlarbaşı Kapalı Pazarı ve Gülensu Pazarı Perşembe: Küçükyalı, Girne ve Cevizli Tugayyolu pazarları Cuma: Yok Cumartesi: Aydınevler, Esenkent ve Zümrütevler pazarları Pazar: Başıbüyük, Fındıklı ve Gülsuyu pazarları.

Maltepe Pazarı hangi metro?

Bu Metro hatları Maltepe Pazarı yakınından geçiyor: M1-M2-M3.

Maltepe Zümrütevler pazarı hangi gün?

Zümrütevler ‘de cumartesi günleri kurulan semt pazarı da hafta sonu kesintisiz uygulanan sokağa çıkma yasağı sonrası artık salı günleri kurulacak.

Maltepe pazarı ne zaman kapanıyor?

Maltepe Piazza hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri de 10.00’da açılıp 22.00’de kapanmaktadır. Maltepe Piazza, bayramın 1. günü 13.00’te açılıp 22.00’de kapanmaktadır.

Kadıköy pazarı ne zaman?

Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy semt pazarı, taze meyve ve sebzeden ev tekstili, kumaş ve kıyafete kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yer konumunda. Her hafta Salı günü kuruluyor.

Göztepe pazarı hangi gün?

İğne iplik dahi bulabileceğiniz Göztepe pazarı, pazartesi günleri Anadolu yakasında oturanlar için iyi bir alternatif olabilir. Anadolu yakasında oturanlar için pazartesi bir diğer alternatif ise Maltepe semt pazarı Meyve ve sebzeden giyime kadar birçok ürünü bu pazarda bulabilirsiniz.

You might be interested:  Merzifon Istanbul Uçak Bileti Ne Kadar?(Doğru cevap)

Ümraniye Maltepe hangi Otobüs gider?

16D, Maltepe bölgesinde bulunan Ümraniye ‘de konumuna giden son Otobüs aracıdır. 01:10 civarında buradan geçer.

Maltepeden Ümraniye’ye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Maltepe – Ümraniye Yolu yakınından geçiyor: 11Ü, 14BK, 15BK, 20K, 20Ü.

14 TM nereye gidiyor?

14TM otobüs Hattının Güzergah, Saat ve Durak Bilgileri 14TM otobüs hattı (Tepeüstü‎→Cevizli Peronlar), Tepeüstü durağından başlayıp Cevizli Peronlar durağına gidene kadar 55 duraktan geçiyor. 14TM otobüs hattının bu haftaki saatlerine genel bakış: 06:30’da çalışmaya başlıyor ve 17:10’da bitiyor.

Başakşehir pazarı ne zaman?

Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500’ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *