Ankara Istanbul Hızlı Tren Ne Kadar?

Ankara İstanbul hızlı tren (YHT) bilet fiyatları Ankara İstanbul hızlı tren bilet fiyatı, 70 TL olarak belirlenmiştir. 7 ila 12 yaş arasında olan çocuklar ve 65 üzeri bireyler bu bileti % 50 indirim oranı ile edinirler.

Ankara istanbul hızlı tren kaç TL?

Ankara – İstanbul (Kadıköy) arası 98.5 lira olan bilet fiyatı 118.5 lira olurken gidiş-dönüş ücreti ise 202 lira olarak belirlendi. 2

Ankara İstanbul arası hızlı tren nereden kalkıyor?

İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı treni, Ankara İstanbul ve İstanbul – Ankara arasında günde karşılıklı olarak 6 sefer yapmaktadır. İstanbul Pendik’ten kalkan tren sırasıyla Gebze, İzmit, Arifiye, Bilecik, Bozüyük, Eskişehir, Polatlı ve Sincan üzerinden Ankara ‘ya 4 saat 15 dakika içerisinde varmaktadır.

Ankara istanbul hizli tren kaç saat?

Hızlı sefer süresi ile başkentlilerin İstanbul ziyaretlerinde ilk tercihi olan hızlı tren, sıklıkla “ Ankara İstanbul hızlı tren kaç saat sürer?” sorusuna cevap aratıyor. Ankara İstanbul hızlı treninin seyahat süresi; 4 saat 15 dakikalık bir yolculuk olarak hızı ile öne çıkıyor.

Ankara istanbul hızlı tren kaç saat 2021?

Peki 2021 yılında Ankara – İstanbul arasında sefer yapan hızlı tren bilet fiyatları kaç para? Ankara İstanbul hızlı treninin seyahat süresi, 4 saat 15 dakikadır.

You might be interested:  Mersin Istanbul Bileti Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

Halkalı Ankara hızlı tren kaç para?

İstanbul Ankara Yüksek Hızlı Tren Bilet Fiyatları 2022. 2022 Yılı pandemi döneminde İstanbul ( Halkalı ) – Ankara 2+2 Pulman (Ekonomi) standart bilet temel fiyatı 118,50 TL, 2+1 Pulman (Business) standart bilet temel fiyatı 178,00 TL dir.

Ankara Halkalı hızlı tren kaç saat sürüyor?

Halkalı – Ankara Tren Seferleri İlk tren, saat 06:35’te hareket etmekte olup yolculuk süresi 5 saat 29 dakikadır. Son tren ise saat 22:00’de hareket etmekte olup yolculuk süresi 8 saat 45 dakikadır.

Istanbuldan Izmite trenle nasıl gidilir?

İstanbul İzmit Tren Seferleri İki Şehir Garı arasında TCDD ye ait Ada Ekspresi treni ile karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Hızlı tren ile ise 12 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuklar yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ada Ekspresi İstanbul İzmit bilet fiyatları tam 13TL den başlamaktadır.

Ankara hizli tren nereye gidiyor?

Ankara ‘dan kalkan tren Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy duraklarına uğrayarak Halkalı’ya yaklaşık 4 saat 15 dakika arasında ulaşıyor. Aynı şekilde Ankara – İstanbul seferleri de o civar sürüyor.

Ankara istanbul hızlı tren hangi günler?

* Ankara – İstanbul-Ankara parkurunda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri işletilmek üzere ilave YHT ‘ler sefere konulmuştur. İlave YHT ‘lerin Ankara ‘dan hareket saati 09:35, Söğütlüçeşme’den hareket saati 15:25’tir.

Ankara istanbul Pendik hızlı tren kaç saat?

Ankara İstanbul hızlı treninin seyahat süresi, 4 saat 15 dakikadır. Bu süre sonunda kalkış noktası olan Ankara istasyonundan İstanbul istasyonuna varış gerçekleştirilir. Ankara İstanbul hızlı tren seferi kapsamında 7 farklı istasyon durağı ziyaret edilir.

Ankara istanbul tren bileti kaç lira?

Ankara – İstanbul (Kadıköy) arası 98.5 lira olan bilet fiyatı 118.5 lira olurken gidiş-dönüş ücreti ise 202 lira olarak belirlendi. 2

You might be interested:  Istanbul Yapı Fuarı Ne Zaman?(EN iyi 5 ipucu)

Ankara istanbul tren var mı?

Ankara – İstanbul Yüksek Hızlı treni, Ankara – İstanbul ve İstanbul Ankara arasında günde karşılıklı olarak 6 sefer yapmaktadır. Ankara ‘dan kalkan tren sırasıyla Sincan, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit ve Gebze duraklarına uğrayarak Pendik’e yaklaşık olarak 4 saat 15 dakika içerisinde varmaktadır.

Ankara istanbul hızlı tren bileti nereden alınır?

TCDD gişelerinden tren biletinizi direkt olarak görevliden alabilirsiniz. Bunun için Gar yada İstasyona gitmeniz gerekir. TCDD’dan Tren bileti almak için Çağrı merkezini arayabilirsiniz. TCDD Çağrı Merkezi Telefon Numarası 444 8233 yani akılda daha kalıcı olması açısından 444 TCDD’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *