Ankara Il Jandarma Komutanı Kim?(Çözünme)

Tuğgeneral Cemil Lütfi ÖZKUL; Cumhurbaşkanlığının 2020/372 sayılı Kararnamesi İle Ankara İl Jandarma Komutanı olarak atanmıştır.

Izmir il jandarma alay komutanı kimdir?

Tuğgeneral Hüseyin Hilmi ATABAY 06 Eylül 1969 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. İlk ve Ortaokul Öğrenimini Ankara-Polatlı’da tamamladıktan sonra 1983 yılında İzmir Maltepe Askeri Lisesini kazanmıştır.

Ağrı Jandarma Alay komutanı kim?

Ağrı İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İsmail SIKI, 1970 yılında UŞAK ilinde doğmuştur. 1988 yılında İzmir Maltepe Askeri Lisesinden, 1993 yılında Teğmen rütbesiyle Kara Harp Okulundan mezun olmuştur. 1994 yılında önce Piyade Okulunu arkasından Komando Temel Kursunu, 1996 yılında Jandarma Subay Temel Kursunu bitirmiştir.

Ordu il jandarma alay komutanı kimdir?

Ordu İl Jandarma Komutanı J. Kıdemli Albay Numan Öksüz, Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran’ı Ziyaret Etti. Ordu İl Jandarma Komutanlığı görevine yeni atanan J. Kıdemli Albay Numan Öksüz, Kaymakamımız Ömer Lütfi Yaran’a iade-i ziyarette bulundu.

Numan Öksüz kimdir?

ORDU İL JANDARMA KOMUTANLIĞINA ALBAY NUMAN ÖKSÜZ ATANDI 1969 yılında Ankara’nın Altındağ İlçesinde doğmuştur. 1983 yılında Jandarma Astsubay Hazırlama Okuluna girmiş olup; 1987 yılında Jandarma Astsubay Sınıf Okulundan mezun olmuştur.

Tuğgeneral Selçuk Yıldırım nereli?

Tuğgeneral Selçuk YILDIRIM 1970 yılında Ankara ilinde doğmuştur. Teğmen Rütbesiyle 1991 yılında Kara Harp okulundan, 1992 yılında Piyade okulundan mezun olmuştur.

You might be interested:  Media Markt Nerede Var Istanbul?(Çözüm bulundu)

Mustafa Başoğlu Tuğgeneral nereli?

Mustafa Başoğlu (d. 15 Mart 1933, Trabzon – ö. 31 Ocak 2012) Türk sendikacı, eski milletvekili. 1933 yılında Trabzon ‘da doğdu.

Ağrı’da hangi askeri birlik var?

Ağrı Merkez Askeri Birimler

  • MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI – GÜRKAYNAK KIŞLASI.
  • MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI.
  • MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI – GENERAL ŞÜKRÜ KANATLI DOĞU KIŞLASI.
  • MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI – TOPÇU TUGAY TABURU BATI KIŞLASI.
  • MEKANİZE PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI – KATİN BAŞKANLIĞI.

Amasya Jandarma Alay komutanı kim?

Patnos Jandarma Komando Alay Komutanı iken 27 Temmuz 2020 tarih ve 2020/377 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Amasya İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Jandarma Albay Ayhan AYGÜN (1995-41) 13 Ağustos 2020 tarihinde birliğe katılarak İl Jandarma Komutanlığı görevine başlamıştır.

Hakkari il jandarma alay komutanı kim?

Hakkâri İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri ÖZTÜRK beraberindeki İlçe Jandarma ve Komando Tabur Komutanları ile birlikte Valimiz/Belediye Başkan V. Sayın İdris AKBIYIK’ı makamında ziyaret etti.

Niğde il jandarma alay komutanı kim?

Resmi Gazetede yayınlanan kararlara göre, Niğde İl Jandarma Komutan Yardımcısı Nihat Özkök, yeni Niğde İl Jandarma Komutanı olarak atandı. İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş ise Karabük İl Jandarma Komutanı oldu.

Gazi demir kimdir?

Cumhurbaşkanlığının 28 Ağustos 2019 tarih ve 2019/300 sayılı kararnamesi ile Adana İl Jandarma Komutanı olarak atanmış olup, halen bu görevi yürütmektedir. Jandarma Albay Gazi DEMİR, Hüda DEMİR ile evli olup üç erkek ve bir kız çocuk babasıdır. Orta derecede ingilizce ve çok iyi derecede Arapça bilmektedir.

Gazi demir nereye atandı?

Ordu İl Jandarma Komutanlığına Atanan, Jandarma Albay Gazi DEMİR Uğurlandı

Kahramanmaraş Jandarma Alay komutanı kim?

Albay Numan Öksüz Ordu’ya atanırken, Öksüz’ün yerine Kahramanmaraş İl Jandarma komutanı olarak Iğdır İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa Özdurhan atandı.

You might be interested:  Istanbul Da Öğrenci Bileti Ne Kadar?(Soru)

Mustafa Özdurhan kimdir?

Jandarma Albay Mustafa ÖZDURHAN 11.07.1969 yılında Malatya ili Yeşilyurt ilçesi Hıroğlu mahallesinde dünyaya gelmiştir. İlk- orta öğrenimini Malatya ilinde tamamlamıştır. Askerlik hayatına Kuleli Askeri Lisesini kazanarak başlamış. 1993 yılında Kara Harp Okulundan Teğmen Rütbesiyle mezun olmuştur.

Yusuf Kenan Topçu kimdir?

Tümgeneral Yusuf Kenan TOPCU 1966 yılında Kars’ın Sarıkamış İlçesinde doğmuştur. Teğmen rütbesi ile 1987 yılında Kara Harp Okulundan, 1988 yılında da Piyade Okulundan mezun olmuştur.1988-2006 yılları arasında çeşitli birliklerde Takım, Bölük ve İlçe Jandarma Komutanlığı görevlerinde bulunmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *