Ankara Çinçin Mahallesi Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Çinçin Bağları veya Çinçin Mahallesi, Ankara‘nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semt. Kale Mahallesi ve Yenidoğan semtleriyle çevrelemekte olan Çinçin, Gültepe, Plevne ve Aktaş mahallerini kapsamaktadır.

Ankara Çinçin neden tehlikeli?

Çinçin ( Ankara ) Polisin kolay kolay giremediği söylenen bir semt. Yapılan büyük çaplı baskınlarda evlerde kilo kilo uyuşturucu ve küçük cephaneler bulunuyormuş. Olaylarıyla ünlü, tepelerinde meydan savaşları yapıldığı söylenir. Sadece geceleri değil gündüzleri de mümkünse girilmemesi gereken yer olarak nam salmıştır.

Çinçin dağıtıldı mı?

“2005 yılında başlattığımız ‘kentsel dönüşüm’ projelerimizin ilk rotası olan Çinçin ‘de, hem fiziki hem de sosyal alanda çok büyük bir değişim yaşandı. ‘Girilmez’ denilen Çinçin ‘de bugüne kadar 3 bin 200 gecekondu yıktık. Çinçin artık tarih oldu.

Çinçin Bağları nerede çekildi?

Filmin başrollerini Erdağ Yenel, Emre Budak ve İbrahim Aymergen paylaşmaktadır. Film, Ankara’nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Çinçin Bağları ‘nda çekilmiştir. 5 Mayıs 2015 tarihinden itibaren 8 Mart 2016 günü Star TV’de yayınlanana kadar korsana düşürülemeyen filmlerden biridir.

Ankara Yenidoğan nereye bağlı?

Yenidoğan, Ankara ‘nın Altındağ ilçesine bağlı semttir. Atıfbey (bir kısmı) ve Yıldırım Beyazıt mahallelerinden oluşmaktadır.

Ankara Çinçin mahallesi nereye bağlı?

Çinçin Bağları veya Çinçin Mahallesi, Ankara ‘nın Altındağ ilçesinde bulunan bir semt. Kale Mahallesi ve Yenidoğan semtleriyle çevrelemekte olan Çinçin, Gültepe, Plevne ve Aktaş mahallerini kapsamaktadır.

Ankara’nın en lüks semti neresi?

Gölbaşı Son yıllarda birbiri ardına yükselen projeleri ile Ankara ‘ nın en gözde yatırım bölgesine dönüşen Gölbaşı, Şehir Parkı ve Eymir Parkı gibi projeler ile elit ve nezih kesimin Başkent’teki en gözde bölgeleri arasında.

You might be interested:  Antalya Otogardan Adrasana Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Altındağ kaç mahalle var?

Altındağ ilçesi 26 mahalleden oluşmaktadır.

Ankara Kalesi Çinçin de mi?

ankara kalesi 1978 yilinda çin çin bolgesindeki irktan korunmak amaciyla dikimevi halkinin kendi imkanlariyla yaptigi tamami tuğladan olusan dunyanin en kucuk kalesidir. kuzeyi bentderesi guneyi altindagi dogu cephesi bentderesi ve batisi hasköy manzaralidir.

Ankara’nın semtleri nelerdir?

Ankara ‘ nın merkezi semtleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Altındağ
  • Hasköy.
  • Ulus.
  • Kızılay.
  • 100. Yıl.
  • Yenişehir.
  • Esat.
  • Bahçelievler.

Ankara iskitler hangi ilçeye bağlı?

Semt/Mahalle olarak Zübeyde Hanım Mh. ve Altındağ ilçesine bağlıdır. İskitler So haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. İskitler So posta kodu 06060. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 850 metredir.

Hıdırlıktepe nereye bağlı?

Altındağ ilçesine bağlıdır. Hıdırlıktepe Cami haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Hıdırlıktepe Cami posta kodu 06080. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 942 metredir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *