Alanya Ya Nasıl Gidebilirim?(Çözüm bulundu)

Antalya İl Merkezinden Alanya’ya Ulaşım Havalimanı sağ tarafınızda kalacak şekilde ilerlerken sırasıyla, Aksu, Serik, Gündoğdu, Manavgat tabelalarını takip ederek Alanya’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs ile ulaşım alternatifinde ise Antalya Otogarı’nda saat başı ilçeye hareket eden araçları tercih edebilirsiniz.

Alanya’ya hangi yoldan gidilir?

Konya şehir merkezi ile Alanya arasındaki karayolu yaklaşık 263 km’dir. Bu mesafe tahmini olarak 3 saat 30 dakikalık bir yolculuktur. Konya Manavgat Yolu üzerinden Alanya ‘ya varabilirsiniz. Bir alternatif rota olarak D695 karayolu da kullanılabilir.

Antalyadan Alanya’ya Nasıl Gidilir?

Antalya havalimanından Alanya ‘ya direkt otobüs bulunmadığı için önce Antalya şehirlerarası otobüs terminaline gitmek gerekir. 600 numaralı otobüs sizi Antalya otobüs terminaline kadar götürecektir. Otobüse binmek için Antalya havalimanı terminal çıkışından Antalyakart alabilirsiniz.

Alanya hangi havaalanına yakın?

Gazipaşa Havalimanı, Alanya ‘nın merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunuyor. Havaalanının Antalya’ya uzaklığı ise yaklaşık 170 km. Antalya’ya daha yakın bir bölgeye seyahat edecekseniz Antalya Havalimanı ‘na uçuş yapmayı da tercih edebilirsiniz.

Antalya Havalimanından Alanyaya Havaş var mı?

Öncelikle havalimanından Havaş servisi ile otogara geçebilirsiniz. Belirli saat aralıklarla havalimanından kalkan bu araçlarla ortalama 15 TL’ye otogara geçebilir ve oradan 10’dan fazla firma seçeneğinden bir tanesi ile Alanya’ya otobüs ile yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

You might be interested:  Defacto Nerede Var Ankara?(En iyi çözüm)

Ankara Alanya hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan özel aracınız ile Alanya seyahati yapmak isterseniz, yola Gölbaşı güzergahından çıkmanız gerekmektedir. Daha sonra sırasıyla, Kulu, Konya, Seydişehir ve Alanya tabelalarını takip ederek ulaşabileceğiniz ilçeye seyahatiniz yaklaşık 526 kilometre sürecektir.

Ankara Alanya bilet ne kadar?

En ucuz Ankara – Alanya otobüs bileti 120,00 TL’dir.

Antalya Alanya kaç saat sürüyor?

Antalya ile Alanya arası karadan 435 km sürmektedir. Bu zaman dilimi kara taşıtları ile 2 ile 2 buçuk saat arası sürmektedir. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Alanya Antalya Havalimanı arası kaç km?

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız.

Alanya Istanbul uçak bileti kaç saat?

Alanya – İstanbul arası uçuş süresi 1 saat 20 dakikadır.

Alanya Antalya Havaş ne kadar?

Havalimanı Transferini Önceden planlayın Buradan Alanya ‘ya gitmek için bütün uçaklara Havaş, Bizim Transfer, 7/24 Transfer ve taksiler hizmet vermektedir. Taksi ortalama 250 TL almaktadır, Havaş kişi başı ücret 30 TL, 724 Transfer ve Bizim Transfer ücreti ise 2022 yılı için sadece 45 TL’dir.

Antalya Havalimanından terminale nasıl gidilir?

Antalya Havalimanından Otogara gidebilmek için 4 farklı seçeeneğimiz bulunmaktadır.

  1. Seçenek; 600 numaralı Havalimanı otobüsü ile,
  2. Seçenek; Antalya Havaş otobüsleri ile,
  3. 3. Seçenek; Antalya Havalimanı ile Fatih durakları arasında çalışan Tramvay ile,
  4. Seçenek; Taksi ile.

Antalya Havalimanından Side’ye nasıl giderim?

Antalya Havalimanı ‘ndan Side ‘ ye ulaşım için 600 numaralı otobüse binip terminalde inebilir, buradan sık aralıklarla hareket eden Manavgat – Side minibüslerine binebilirsiniz. Dilerseniz havalimanından araç kiralayabilir veya transfer ayarlayarak ortalama 1,5 saatte Side ‘ ye varabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *